Flea Market Number of items: 419
2805648
11852
434
500
Flea Market
Other collectibles
Mustársárga tányérkészlet, össz. 11 db (4 db mély-, 5 db lapos- és 2 db kistányér). Mázas kerámia, jelzés nélkül, kisebb kopásokkal, d: 20-25,5 cm
2807515
11853
434
11000
Flea Market
Other collectibles
2 db olasz dísztőr / kard, fém, jelzett, az egyik rozsdafoltos, h: 37-54 cm
11 000 HUF
2807503
11854
434
Flea Market
Other collectibles
Ziss-Modell oldtimer autóval díszített fém hamutál, jelzett (Made in Germany), az autó mozog a talapzatban, 12x12 cm
4 000 HUF
2807530
11855
434
Flea Market
Other collectibles
3 db különböző bizsu ékszertartó (porcelán kéz, fém fa baglyokkal, vászonborítású doboz) + 3 db nyaklánc
5 000 HUF
2807564
11856
434
Flea Market
Other collectibles
3 db réztárgy: virág formájú kétágú gyertyatartó, m: 27 cm + keleti vésett mintás fali dísztányér, d: 24,5 cm + leveles gyertya- / mécsestartó, d: 9,5 cm
6 000 HUF
2808003
11857
434
Flea Market
Other collectibles
Alpakka gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, az egyik javított, m: 23 cm
4 000 HUF
2810532
11858
434
Flea Market
Other collectibles
Coca-Cola retró pléh falióra, elemes, elem cserére szorul, d: 30 cm
2 400 HUF
2810887
11859
434
Flea Market
Other collectibles
2 db darutoll, h: 20-36 cm
3 000 HUF
2810894
11860
434
Flea Market
Other collectibles
5 000 HUF
2810896
11861
434
Flea Market
Other collectibles
Bonyhádi zománcozott fém zsírosbödön, cca. 2 l, jelzett, m: 19 cm
4 000 HUF
2810877
11862
434
Flea Market
Other collectibles
Dekoratív fadoboz, Nemzetközi Vegyipari Dolgozók Szakszervezete 1950. évi, Budapesten rendezett kongresszusa alkalmából, fedél belsején orosz és francia ny. címkével, 16x22x8 cm
1 800 HUF
2810770
11863
434
Flea Market
Other collectibles
Régebbi fém kuglóf sütőforma, kopásnyomokkal, 13x13 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035