Glass-objects

Number of items: 228

Antik tejüveg váza, matricás, kézzel festett, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
11822.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
257,73
263,16
Minimum bid:
100 000 HUF
11823.

Available for bidding
20 000 HUF
51,55
52,63
Minimum bid:
20 000 HUF
11824.

Available for bidding
8 000 HUF
20,62
21,05
Minimum bid:
8 000 HUF
Muranoi gyümölcsök, zöldségek, 9db jelzés nélkül, vegyes méretben h: cca. 10 cm. Szép állapotban.
11825.

Available for bidding
40 000 HUF
103,09
105,26
Minimum bid:
40 000 HUF
Ólomkristály gyümölcsös készlet, hibátlan, 7db, d: 16,5-29cm
11826.

Available for bidding
24 000 HUF
61,86
63,16
Minimum bid:
24 000 HUF
Muráno karácsonyfa, millefiori díszítménnyel, hibátlan, jelzés nélkül, m: 20 cm
11827.

Available for bidding
20 000 HUF
51,55
52,63
Minimum bid:
20 000 HUF
6 személyes ólomkristály likőrös pohár készlet tálcával. hibátlan 44x20cm
11828.

Available for bidding
20 000 HUF
51,55
52,63
Minimum bid:
20 000 HUF
Murano: Páva. Kézzel készített üveg, jelzés nélkül, hibátlan, Olaszország, 1960-70 körül. m: 39 cm
11829.

Available for bidding
38 000 HUF
97,94
100,00
Minimum bid:
38 000 HUF
Bohemia hat személyes kehely készlet. Kézzel festett, eredeti dobozában 14 cm
11830.

Available for bidding
8 500 HUF
21,91
22,37
Minimum bid:
9 500 HUF
Biedermeier cseh likőrös üveg, több rétegű, csiszolt, kopásnyomokkal, pótolt dugóval, m: 23 cm
11831.

Available for bidding
6 000 HUF
15,46
15,79
Minimum bid:
6 500 HUF
Antik bíborpácolt sörös korsó, ón fedővel, porcelán betéttel, csorbával, kopott, m: 15,5 cm
11832.

Available for bidding
6 000 HUF
15,46
15,79
Minimum bid:
6 500 HUF
Art Deco váza. Fúvott üveg, felületén irizáló díszítmény. Jelzés nélkül. Szája lecsiszolt, restaurált, autánfestett. Német, WMF., Geisslingen, Myra sorozat, 1930 körül. d: 10 cm
11833.

Available for bidding
12 000 HUF
30,93
31,58
Minimum bid:
12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.