Art-ceramics

Number of items: 290

Gádor István (1891-1984): Piros váza. Mázas kerámia. Jelzett. Hibátlan m: 24 cm
11110.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
128,87
131,58
Minimum bid:
50 000 HUF
Gádor Magda (1924): Szamár. Zöld mázas kerámia. Jelzett, kis kopásokkal 24 cm
11111.

Available for bidding
5 000 HUF
12,89
13,16
20
Minimum bid:
17 000 HUF
Garányiné Staindl Katalin (1922-2008): Térdeplők. Mázas kerámia, Jelzett. 9 cm
11112.

Available for bidding
5 000 HUF
12,89
13,16
13
Minimum bid:
11 000 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Korongozott és kézzel formált kerámia. Palástján színesen festett kompozíció. Alján jelzett: fekete mázzal festett Gorka Lívia. 1965 körül, hibátlan. m: 10 d: 14 cm
11113.

Available for bidding
18 000 HUF
46,39
47,37
Minimum bid:
19 000 HUF
Tóth Valéria (1943- ): Anya gyermekével, terrakotta, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11114.

Available for bidding
15 000 HUF
38,66
39,47
Minimum bid:
17 000 HUF
Ejvind Nielsen, Tál, mázas kőedény, Művész Stúdió, Dánia, 1950-es évek. Jelzett, Korának megfelelő állapotban. d: 21 cm / Ejvind Nielsen, Bowl, Glazed Stoneware, Artists Studio, Denmark, 1950s
11115.

Available for bidding
6 500 HUF
16,75
17,11
Minimum bid:
6 500 HUF
Berkovits Anna (1911-1986) Anya lányával, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11116.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
20
Minimum bid:
8 000 HUF
Berkovits Anna (1911-1986) Lány gyermekével. Jelzett. 11 cm
11117.

Available for bidding
4 000 HUF
10,31
10,53
Minimum bid:
4 200 HUF
Garányi József (1928-): Szent család. Fali kerámia, jelzett, hibátlan, 33x17,5cm
11118.

Available for bidding
10 000 HUF
25,77
26,32
Minimum bid:
11 000 HUF
11119.

Available for bidding
32 000 HUF
82,47
84,21
Minimum bid:
32 000 HUF
11120.

Available for bidding
15 000 HUF
38,66
39,47
Minimum bid:
15 000 HUF
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11121.

Available for bidding
40 000 HUF
103,09
105,26
Minimum bid:
40 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.