Photo

Number of items: 354

cca 1924 Kerny Gizella fontos hívást vár, 1 db mai nagyítás Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 24x17,7 cm
14245.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
3,61
3,68
Minimum bid:
1 600 HUF
cca 1910 Dalárda a Posta műszaki részlegénél, 1 db mai nagyítás Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 17,7x24 cm
14246.

Available for bidding
1 400 HUF
3,61
3,68
Minimum bid:
1 400 HUF
Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész emlékére, 2021-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata (modern nő két kutyával, az eredeti felvétel készítésének ideje cca 1935), mai nagyítás, 24x17,7 cm
14248.

Available for bidding
3 000 HUF
7,73
7,89
Minimum bid:
3 000 HUF
Aszmann Ferenc (1907-1988) debreceni fotóművész emlékére, 2022-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Párbaj (1936) című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm
14249.

Aszmann Ferenc (1907-1988) debreceni fotóművész emlékére, 2022-ben fotórealisztikus stílusban, vászonra készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Párbaj (1936)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm

Available for bidding
3 200 HUF
8,25
8,42
Minimum bid:
3 200 HUF
cca 1970-1980 Armuth Iván (1929-1992): A 70-es évek divatja (divatbemutató, táskák, kiállítási pavilon), 32 db fekete-fehér fotó, többségében 18x13 cm körüli méretben, Forte fotópapír dobozban
14250.

cca 1970-1980 Armuth Iván (1929-1992): A '70-es évek divatja (divatbemutató, táskák, kiállítási pavilon), 32 db fekete-fehér fotó, többségében 18x13 cm körüli méretben, Forte fotópapír dobozban

Available for bidding
8 000 HUF
20,62
21,05
Minimum bid:
8 000 HUF
cca 1975 Balás Klára székesfehérvári fotóművész ,,Fémívek című, vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 29,8x20,2 cm
14251.

cca 1975 Balás Klára székesfehérvári fotóművész ,,Fémívek" című, vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 29,8x20,2 cm

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
Minimum bid:
1 800 HUF
cca 1940 2 db Bojár Sándor pecséttel jelzett fotó népies témában 12x17 cm 6x9 cm
14252.

Available for bidding
1 200 HUF
3,09
3,16
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1937 Csík Ferenc (1894-1984) soproni fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (tányérok), 17,7x24 cm
14253.

Available for bidding
1 400 HUF
3,61
3,68
Minimum bid:
1 400 HUF
cca 1965 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (képeslapterv újévre), 24x17,7 cm
14254.

Available for bidding
1 400 HUF
3,61
3,68
Minimum bid:
1 400 HUF
1947 Körmenet, Photo Feher, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 20,5×18 cm
14255.

Available for bidding
2 000 HUF
5,15
5,26
Minimum bid:
2 400 HUF
cca 1960 A kis trombitás, Photo Feher, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 24×18 cm
14256.

Available for bidding
2 000 HUF
5,15
5,26
Minimum bid:
2 400 HUF
cca 1960 Halrakodás a kikötőben, Photo Feher, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 25×18 cm
14257.

Available for bidding
2 000 HUF
5,15
5,26
10
Minimum bid:
3 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.