Number of items: 584

Ágotha Margit (1938-2015): Alföldi táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 13/50. Üvegezett fakeretben. 14,5x31,5 cm.
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
7,22
7,37
Minimum bid:
2 800 HUF
10001.

Available for bidding
28 000 HUF
72,16
73,68
Minimum bid:
28 000 HUF
10002.

Available for bidding
9 000 HUF
23,20
23,68
Minimum bid:
9 000 HUF
András Tibor (1921-2000): Csendélet. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x46 cm
10003.

Available for bidding
12 000 HUF
30,93
31,58
Minimum bid:
12 000 HUF
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Paripa és madár. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban. 18x18 cm
10004.

Available for bidding
15 000 HUF
38,66
39,47
Minimum bid:
15 000 HUF
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 50×60 cm. Dekoratív fakeretben.
10005.

Available for bidding
20 000 HUF
51,55
52,63
Minimum bid:
22 000 HUF
Arató István (1922-2010): Kirándulók. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Sérült, üvegezett fakeretben, 31×41 cm
10006.

Available for bidding
19 000 HUF
48,97
50,00
Minimum bid:
19 000 HUF
cca. 1970 Gönczi Béla: Gyárkémények. Selyem kép, jelzett, paszpartuban. 6,5x12 cm
10007.

Available for bidding
2 000 HUF
5,15
5,26
Minimum bid:
2 000 HUF
10008.

Available for bidding
4 000 HUF
10,31
10,53
Minimum bid:
4 000 HUF
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Dunánál (Horgászok). Rézkarc papír, jelzett, 18,5×29 cm
10009.

Available for bidding
4 000 HUF
10,31
10,53
Minimum bid:
4 000 HUF
10010.

Available for bidding
4 000 HUF
10,31
10,53
Minimum bid:
4 000 HUF
10011.

Available for bidding
4 000 HUF
10,31
10,53
Minimum bid:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.