10587.
431. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), XIX. sz. közepe: Város látképe kirándulókkal(Graz?). Olaj, vászon, farostra kasírozva. 57,5x84 cm. Fakeretben.