Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 365

Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Tóparti séta. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, újszerű fakeretben. 64x78 cm
10597.

32 000 HUF
86,25
93,29
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm
10598.

12 000 HUF
32,35
34,99
Jelzés nélkül: Ceglédi tábor (katonák a II. világháborúban). Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 9,5x13,5 cm
10599.

9 000 HUF
24,26
26,24
Jelzés nélkül: Piknik a szabadban. Olaj, vászon. Javított. 54x67 cm.
10600.

24 000 HUF
64,69
69,97
Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, karton. Dekoratív, fakeretben. 32x47,5 cm.
10601.

9 000 HUF
24,26
26,24
Deák-Ébner Lajos után, L. jelzéssel: Hazatérő aratók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 60x80 cm.
10602.

15 000 HUF
40,43
43,73
D. Szabó jelzéssel (Debreczeni Szabó István?): Női arckép, 1944. Tempera, papír. 29,5x22 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10603.

3 800 HUF
10,24
11,08
Jelzés nélkül, Jacob van Ruysdael (Ruisdael) után, XX. sz.: Téli táj. Olaj, vászon. 60,5x69,5 cm.
10604.

24 000 HUF
64,69
69,97
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 40×30 cm
10605.

10 000 HUF
26,95
29,15
10606.

9 000 HUF
24,26
26,24
Sárospataky István, Bp. 1954. (VII. oszt. tanuló) jelzéssel: Walt Disney meseillusztrációk (Donald kacsa, Mickey egér), 2 db. Vegyes technika, zsírpapír, kisebb lapszéli sérülésekkel, törésnyomokkal, foltokkal, 15x28 cm
10607.

1 200 HUF
3,23
3,50
R jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Cifra nyomorúság (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva, ragasztószalaggal rögzítve. 16x25 cm
10608.

5 000 HUF
13,48
14,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.