Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 365

Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 65x50 cm
10585.

50 000 HUF
134,77
145,77
J Lützenburger jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Női akt. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. Vakrámán K. Dorko kassai képkeretező 1920-30 körüli címkéjével. 54x43 cm.
10586.

48 000 HUF
129,38
139,94
10587.

80 000 HUF
215,63
233,24
K Tietz-Piek (?) jelzéssel: Alpesi tengerszem. Olaj, karton, kissé sérült (hullámos). Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10588.

40 000 HUF
107,82
116,62
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes szőlőhegy. Olaj, karton. Kissé sérült. 38x47,5cm
10589.

24 000 HUF
64,69
69,97
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. eleje: Napfényes falu. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli töredékes kiállítási címkével. Sérült. 43,5x67 cm
10590.

15 000 HUF
40,43
43,73
Nagy jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, falemezen. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x35 cm
10591.

18 000 HUF
48,52
52,48
10592.

19 000 HUF
51,21
55,39
Olvashatatlan jelzéssel: Behavazott falu. Pasztell, papír. Sérült. 50x60 cm
10593.

20 000 HUF
53,91
58,31
Olgai (?) jelzéssel: Vízparti táj, 1891. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 22,5×48,5 cm
10594.

28 000 HUF
75,47
81,63
Jelzés nélkül, 19, században alkotó művész: Holland hölgy képmása. Olaj, vászon, kasírozott, szépen restaurált. 59,5x45cm
10595.

1 000 HUF
2,92
47
10596.

3 800 HUF
10,24
11,08

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.