Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 365

Lestyán jelzéssel: I. világháborús katona portréja, 1916. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 65x50 cm
10585.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
128,87
131,58
Minimum bid:
55 000 HUF
J Lützenburger jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Női akt. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. Vakrámán K. Dorko kassai képkeretező 1920-30 körüli címkéjével. 54x43 cm.
10586.

Available for bidding
48 000 HUF
123,71
126,32
Minimum bid:
48 000 HUF
10587.

Available for bidding
80 000 HUF
206,19
210,53
Minimum bid:
80 000 HUF
K Tietz-Piek (?) jelzéssel: Alpesi tengerszem. Olaj, karton, kissé sérült (hullámos). Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10588.

Available for bidding
40 000 HUF
103,09
105,26
Minimum bid:
40 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Napfényes szőlőhegy. Olaj, karton. Kissé sérült. 38x47,5cm
10589.

Available for bidding
24 000 HUF
61,86
63,16
Minimum bid:
24 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent), XX. sz. eleje: Napfényes falu. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli töredékes kiállítási címkével. Sérült. 43,5x67 cm
10590.

Available for bidding
15 000 HUF
38,66
39,47
Minimum bid:
15 000 HUF
Nagy jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon, falemezen. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x35 cm
10591.

Available for bidding
18 000 HUF
46,39
47,37
Minimum bid:
18 000 HUF
10592.

Available for bidding
19 000 HUF
48,97
50,00
Minimum bid:
19 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Behavazott falu. Pasztell, papír. Sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50x60 cm
10593.

Available for bidding
20 000 HUF
51,55
52,63
Minimum bid:
20 000 HUF
Olgai (?) jelzéssel: Vízparti táj, 1891. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 22,5×48,5 cm
10594.

Available for bidding
28 000 HUF
72,16
73,68
Minimum bid:
28 000 HUF
Jelzés nélkül, 19, században alkotó művész: Holland hölgy képmása. Olaj, vászon, kasírozott, szépen restaurált. 59,5x45cm
10595.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
27
Minimum bid:
5 500 HUF
10596.

Available for bidding
3 800 HUF
9,79
10,00
Minimum bid:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.