Ex libris - small-graphics

Number of items: 34

Fery Antal 13 db jelzett ex libris és kisgrafika, benne erotikus és egyéb jó motívumok. Jelzettek. 14x19 cm-ig
10950.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
20,62
21,05
Minimum bid:
8 000 HUF
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 040/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában
10951.

Available for bidding
10 000 HUF
25,77
26,32
Minimum bid:
11 000 HUF
König Róbert: Cornwalltól Edinburghig 1987. Grafikai epigrammák. 20 db fametetszetet tartalmazó sorszámozott mappa (10 számú). Mindegyik szignált
10952.

Available for bidding
3 200 HUF
8,25
8,42
Minimum bid:
3 400 HUF
KBK 40. Bp., é.n., Kisgrafika Barátok köre. 11 db metszet, papír. Minden egyes lap jelzett. Kiadói papírmappában. Megjelent 110 db számozott példányban, ez az 1. példány! Lapméret: 21x15 cm. Komplett, hiánytalan!
10953.

Available for bidding
6 000 HUF
15,46
15,79
Minimum bid:
6 500 HUF
Pavel Hlavaty: Il divino Bartók Béla és más zeneszerzők és műveik allegóriája 14 db rézkarc, jelzett, mappában 39/100 sorszámozott, jelzett. 15x10 cm
10954.

Available for bidding
5 000 HUF
12,89
13,16
Minimum bid:
5 500 HUF
Fery Antal (1908-1994): Mátyás király születésének 500. évfordulója 1940. Linómetszet, papír, jelzett. 10x12 cm
10955.

Available for bidding
5 000 HUF
12,89
13,16
Minimum bid:
5 000 HUF
10 db vegyes ex libris
10956.

10 db vegyes ex libris

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
Minimum bid:
1 200 HUF
Szász Endre (1926-2003): 2 db ex libris (1963, 1966). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 6×4,5 és 7,5×5,5 cm
10957.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
Minimum bid:
1 800 HUF
10958.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
Minimum bid:
1 000 HUF
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 9 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm
10959.

Available for bidding
4 000 HUF
10,31
10,53
Minimum bid:
4 000 HUF
10960.

Available for bidding
3 000 HUF
7,73
7,89
Minimum bid:
3 000 HUF
10961.

Available for bidding
28 000 HUF
72,16
73,68
Minimum bid:
28 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.