Numismatics Literature

Number of items: 145

Huszár Lajos: Münzkatalog Ungarn von 1000 bis heute (Magyar Érmekatalógus 1000-től napjainkig). München, Battenberg, 1979. Használt, de jó állapotban, a védőborítón kopás.
30046.

16 000 HUF
43,24
47,06
9
Huszár Lajos: Az Erdélyi Fejedelemség pénzverése. Akadémiai Kiadó, Budapest 1995. Megkímélt állapotban.
30047.

20 000 HUF
54,05
58,82
Huszár Lajos: Attila dans la Numismatique (Attila a Numizmatikában). Magyar Numizmatikai Társulat, Budapest, 1947. Francia nyelvű tanulmány, gerincen kis sérülés
30048.

4 000 HUF
9
Pavel Juřík: Bankkártya-enciklopédia - A kezdetektől napjainkig. HVG Könyvek, Budapest, 2007.
30049.

6 000 HUF
Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti érmek 1. Középkor. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt, megkímélt állapotban.
30050.

2 000 HUF
Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa - Erdély (1540-1848). Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1984. Használt állapotban.
30051.

1 600 HUF
Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa - 5. Újkor (1740-1849). Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1981. + Huszár Lajos: A régi magyar emlékérmek katalógusa - Erdély (1540-1848). Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1984. Használt, szép állapotban, gerincen kopás.
30052.

3 200 HUF
8,65
9,41
Illésfalvi Péter - Kovács Vilmos - Maruzs Roland: Vitézségért - A Magyar Tiszti Arany Vitézségi Éremmel kitüntetettek a második világháborúban. HK Hermanos Kiadó, Szeged, 2011. Újszerű állapotú könyv, a borító hátoldala kopottas.
30053.

Illésfalvi Péter - Kovács Vilmos - Maruzs Roland: Vitézségért" - A Magyar Tiszti Arany Vitézségi Éremmel kitüntetettek a második világháborúban. HK Hermanos Kiadó, Szeged, 2011. Újszerű állapotú könyv, a borító hátoldala kopottas.

3 400 HUF
9,19
10,00
Juhász Andor: Modern ezüstpénzek, emlékpénzek. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1970. Használt állapotban, a borító felpöndörödik, az előzéken firka.
30054.

1 200 HUF
Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. A Kiss József Könyvkiadó reprint kiadása, 2007. Magyar-német kétnyelvű kötet, papír védőborítóval, újszerű állapotban. /  Elemér Kőszeghy: Hungarian Goldsmiths Marks from the Middle Ages to 1867. The József Kiss Publishers Reprint Edition, 2007. Hungarian-german bilingual book with paper protective cover, in mint condition.
30055.

Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. A Kiss József Könyvkiadó reprint kiadása, 2007. Magyar-német kétnyelvű kötet, papír védőborítóval, újszerű állapotban. / Elemér Kőszeghy: Hungarian Goldsmith's Marks from the Middle Ages to 1867. The József Kiss Publisher's Reprint Edition, 2007. Hungarian-german bilingual book with paper protective cover, in mint condition.

40 000 HUF
108,11
117,65
Id. Dr. Kupa Mihály: Corpus Notarum Pecuniariarum Hungariae (Magyar Egyetemes Pénzjegytár) I. és II. kötet. Budapest, 1993. Használt, de jó állapotban, a műanyag védőborító sérült
30056.

3 200 HUF
8,65
9,41
Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei. A pengő pénzrendszer 1926-1946. Kecskemét, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bács-Kiskun Megyei Szervezete, 1986.
30057.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF