Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 118

DN A Szózat emlékérmeken - 11. versszak ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán
31779.

DN "A Szózat emlékérmeken - 11. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán

1 600 HUF
DN A Szózat emlékérmeken - 12. versszak ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán
31780.

DN "A Szózat emlékérmeken - 12. versszak" ezüstözött, festett rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina, kis sérülés a kapszulán

1 600 HUF
Fritz Mihály (1947- ) DN Magyarország Történelme Ag emlékérem sorozat 24xklf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP
31781.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Magyarország Történelme" Ag emlékérem sorozat 24xklf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 2db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP

48 000 HUF
129,73
141,18
Fritz Mihály (1947- ) DN Magyarország Történelme Ag emlékérem sorozat 13klf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP, 1- (PP) közte ujjlenyomatos is
31782.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Magyarország Történelme" Ag emlékérem sorozat 13klf darabja mahagóni fa érmetartó kazettában, 1db kivehető tálcával (15g/0.500/34mm) T:PP, 1- (PP) közte ujjlenyomatos is

26 000 HUF
70,27
76,47
DN A legértékesebb magyar érmék - Buda város autonómdénár replika ezüstözött Cu emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31783.

DN "A legértékesebb magyar érmék - Buda város autonómdénár replika" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

1 400 HUF
Vegyes: 2014. A 165 éves Lánchíd Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/33mm) + Ifj. Szlávics László (1959-) DN Szent Korona emlékérem részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) + Fritz Mihály (1947- ) DN A Dózsa-felkelés 500. évfordulója / Magyarország Történelme Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10,07g/0.999/30mm) T:PP
31784.

Vegyes: 2014. "A 165 éves Lánchíd" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/33mm) + Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) + Fritz Mihály (1947- ) DN "A Dózsa-felkelés 500. évfordulója / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10,07g/0.999/30mm) T:PP

9 000 HUF
24,32
26,47
Vatikán DN Statvs Vaticanvs / Leo XIII P.M. aranyozott Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP kis patina Vatican ND Statvs Vaticanvs / Leo XIII P.M gold plated Cu commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP small patina
31785.

Vatikán DN "Statvs Vaticanvs / Leo XIII P.M." aranyozott Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP kis patina Vatican ND "Statvs Vaticanvs / Leo XIII P.M" gold plated Cu commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP small patina

1 000 HUF
Vatikán DN Kreuzweg Christi / Jesus nimmt das kreuz aus seine schultern aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (40mm) T:PP  Vatican ND Kreuzweg Christi / Jesus nimmt das kreuz aus seine schultern gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (40mm) C:PP
31786.

Vatikán DN "Kreuzweg Christi / Jesus nimmt das kreuz aus seine schultern" aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (40mm) T:PP Vatican ND "Kreuzweg Christi / Jesus nimmt das kreuz aus seine schultern" gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (40mm) C:PP

1 000 HUF
Vatikán DN Teresia de Calcutta / Nostra est deus spes aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (70mm) T:PP  Vatican ND Teresia de Calcutta / Nostra est deus spes gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (70mm) C:PP
31787.

Vatikán DN "Teresia de Calcutta / Nostra est deus spes" aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (70mm) T:PP Vatican ND "Teresia de Calcutta / Nostra est deus spes" gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (70mm) C:PP

1 400 HUF
Vatikán 2014. Franciscvs p.m. / Statvs Vaticanvs aranyozott Cu emlékérem kapszulában (33mm) T:PP Vatican 2014. Franciscvs p.m. / Statvs Vaticanvs gold plated Cu commemorative medallion in capsule (33mm) C:PP
31788.

Vatikán 2014. "Franciscvs p.m. / Statvs Vaticanvs" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (33mm) T:PP Vatican 2014. "Franciscvs p.m. / Statvs Vaticanvs" gold plated Cu commemorative medallion in capsule (33mm) C:PP

800 HUF
Vatikán DN Kreuzweg Christi / Simon von Cyrene hilft Jesus das kreuz tragen aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (40mm) T:PP kis patina Vatican ND Kreuzweg Christi / Simon von Cyrene hilft Jesus das kreuz tragen gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (40mm) C:PP small patina
31789.

Vatikán DN "Kreuzweg Christi / Simon von Cyrene hilft Jesus das kreuz tragen" aranyozott Cu emlékérem Swarowski kristállyal kapszulában (40mm) T:PP kis patina Vatican ND "Kreuzweg Christi / Simon von Cyrene hilft Jesus das kreuz tragen" gold plated Cu commemorative medallion with Swarowski crystal in capsule (40mm) C:PP small patina

1 000 HUF
Vatikán DN Maria / Civitas Vaticana Ave Maria aranyozott Cu emlékérem kapszulában (70mm) T:PP  Vatican ND Maria / Civitas Vaticana Ave Maria gold plated Cu commemorative medallion in capsule (70mm) C:PP
31790.

Vatikán DN "Maria / Civitas Vaticana Ave Maria" aranyozott Cu emlékérem kapszulában (70mm) T:PP Vatican ND "Maria / Civitas Vaticana Ave Maria" gold plated Cu commemorative medallion in capsule (70mm) C:PP

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF