Military

Number of items: 93

32806.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
150 000 HUF
386,60
394,74
  Add to cart
  Remove
32807.

Available
2 000 HUF
5,15
5,26
  Add to cart
  Remove
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:EF NMK 249.
32808.

Available
2 000 HUF
5,15
5,26
  Add to cart
  Remove
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erők Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2-3 szennyeződés, folt, patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces (AVSTR) bronze decoration on ribbon + Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF-F dirty, spotted, patina NMK 249., NMK 428.
32809.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erők Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2-3 szennyeződés, folt, patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces (AVSTR)" bronze decoration on ribbon + Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF-F dirty, spotted, patina NMK 249., NMK 428.

3 000 HUF
7,73
7,89
Hammer price:
3 200 HUF
1914. Pro patria 1914 fém gyűrű (20mm) szép állapot
32810.

1914. "Pro patria 1914" fém gyűrű (20mm) szép állapot

2 400 HUF
6,19
6,32
14
Hammer price:
6 500 HUF
1916. Károly-csapatkereszt ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- Hungary 1916. Charles Troop Cross silver plated Zn decoration with original ribbon C:AU  NMK 295.
32811.

1916. "Károly-csapatkereszt" ezüstözött Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:1- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" silver plated Zn decoration with original ribbon C:AU NMK 295.

6 000 HUF
15,46
15,79
Hammer price:
6 000 HUF
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, edge error NMK.: 327
32812.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF slightly worn gilding, edge error NMK.: 327

20 000 HUF
51,55
52,63
Hammer price:
20 000 HUF
1917. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon WAA gyártói jelzéssel + viselői igazolás Szautner Ferenc nevére T:1- oxidáció Hungary 1917. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon with WAA manufactures sign + bearer certification for Ferenc Szautner C:AU oxidation NMK 295.
32813.

1917. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon "WAA" gyártói jelzéssel + viselői igazolás Szautner Ferenc nevére T:1- oxidáció Hungary 1917. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon with "WAA" manufacture's sign + bearer certification for Ferenc Szautner C:AU oxidation NMK 295.

12 000 HUF
30,93
31,58
Hammer price:
12 000 HUF
32814.

Available
55 000 HUF
141,75
144,74
  Add to cart
  Remove
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.
32815.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge error NMK: 306.

6 000 HUF
15,46
15,79
Hammer price:
6 000 HUF
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.
32816.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.

Available
2 600 HUF
6,70
6,84
  Add to cart
  Remove
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 ly., ph. Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF hole, edge error NMK 328.
32817.

Available
1 600 HUF
4,21
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.