Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 130

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. 1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (109mm) T:1
31460.

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (109mm) T:1

1 400 HUF
3,61
3,68
Hammer price:
1 400 HUF
Ács József (1931-) 1987. 20 éves a szolnoki Máv Kórház egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-
31461.

Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki Máv Kórház" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3,09
3,16
  Add to cart
  Remove
Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
31462.

Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

1 000 HUF
2,58
2,63
Hammer price:
1 000 HUF
31463.

Available
9 000 HUF
23,20
23,68
  Add to cart
  Remove
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. Dr. Tóth István Br emlékérem. TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT. (153,14g/65mm) T:1- HV 736.
31464.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (153,14g/65mm) T:1- HV 736.

Available
14 000 HUF
36,08
36,84
  Add to cart
  Remove
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1941. Balassa János 1814-1868 Br díjérem JOANNES BALASSA / SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS (67mm) T:1- patina / Hungary 1941. Joannes Balassa 1814-1868 Br award medal. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (67mm) C:AU patina HP 836.
31465.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1941. "Balassa János 1814-1868" Br díjérem "JOANNES BALASSA / SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTIENSIS" (67mm) T:1- patina / Hungary 1941. "Joannes Balassa 1814-1868" Br award medal. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (67mm) C:AU patina HP 836.

Available
18 000 HUF
46,39
47,37
  Add to cart
  Remove
31466.

Available
1 400 HUF
3,61
3,68
  Add to cart
  Remove
Bognár Lívia (1957-) 1984. Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:1- kis ph, patina
31467.

Bognár Lívia (1957-) 1984. "Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:1- kis ph, patina

Available
3 000 HUF
7,73
7,89
  Add to cart
  Remove
Bognár György (1944- ) DN Prof. Dr. Babics Antal Akadémikus 1902-1922 egyoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-
31468.

Bognár György (1944- ) DN "Prof. Dr. Babics Antal Akadémikus 1902-1922" egyoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:1-

Available
5 500 HUF
14,18
14,47
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest) kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis ph.
31469.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis ph.

Available
3 000 HUF
7,73
7,89
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós (1906-1990) DN Kende János 1892-1961 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Kende János Emlékérem kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84-85mm) T:1-
31470.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Kende János 1892-1961 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Kende János Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84-85mm) T:1-

Available
12 000 HUF
30,93
31,58
  Add to cart
  Remove
Borsos Miklós (1906-1990) DN Balogh Károly 1895 - 1973 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Balogh Károly Emlékérem kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-
31471.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Balogh Károly 1895 - 1973 / Magyar Fogorvosok Egyesülete - Balogh Károly Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-

7 000 HUF
18,04
18,42
Hammer price:
7 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.