Jewellery and precious metal items

Number of items: 390

19000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
550 000 HUF
1 417,53
1 447,37
Minimum bid:
550 000 HUF
19001.

Available for bidding
550 000 HUF
1 417,53
1 447,37
Minimum bid:
550 000 HUF
19002.

Available for bidding
260 000 HUF
670,10
684,21
Minimum bid:
260 000 HUF
Arany (Au/14k) nyaklánc, jelzett, nettó: 13g, h: 60 cm
19003.

Available for bidding
220 000 HUF
567,01
578,95
Minimum bid:
220 000 HUF
Arany (Au/14k) Helvetia női quartz karóra, működik, jelzett, d:24mm bruttó: 22,69g
19004.

Available for bidding
220 000 HUF
567,01
578,95
Minimum bid:
220 000 HUF
Ezüst (Ag) teakiöntő garnitúra, jelzett, kis sérülésekkel, nettó: 750 g
19005.

Available for bidding
180 000 HUF
463,92
473,68
Minimum bid:
180 000 HUF
Arany (Au/14k) DOXA 1000.50 analóg kijelzős, dátumfunkciós, quartz férfi karóra, barna bőr szíjjal. Jelzett. d: 33 mm. Működik. Kopott, számlapon korrózió, tokon apró karcok, fedelénél egy nagyobb karc. Gyári óradobozában.
19006.

Available for bidding
160 000 HUF
412,37
421,05
Minimum bid:
160 000 HUF
19007.

Available for bidding
160 000 HUF
412,37
421,05
Minimum bid:
160 000 HUF
Ezüst (Ag) füles kínálótál 6 asztalközép, hibátlan, csiszolt korabeli üvegbetéttel. Jelzett, 40x21x18cm, nettó: 1160g
19008.

Available for bidding
160 000 HUF
412,37
421,05
Minimum bid:
190 000 HUF
Ezüst (Ag) tálca, üvegbetéttel, hibátlan, jelzett, 43x26cm, nettó: 692g
19009.

Available for bidding
160 000 HUF
412,37
421,05
Minimum bid:
160 000 HUF
Ezüst (Ag) tálca, üvegbetéttel, üvegen kis csorba, jelzett, 20x,36cm, nettó: 527g
19010.

Available for bidding
130 000 HUF
335,05
342,11
Minimum bid:
130 000 HUF
14k arany (Au) gyűrű smaragddal 0,5ct br 3 g, m: 51
19011.

Available for bidding
120 000 HUF
309,28
315,79
Minimum bid:
120 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.