Books: Travelling, Local History

Number of items: 148

Útitárs - Kína. Ford.: Salát Gergely. Bp., 2006, Panemex-Grafo. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15168.

2 800 HUF
7,57
8,24
Turjányi Papp Melinda: A budavári lakónegyed. Die Altstadt Buda. The Old Town of Buda. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15169.

1 800 HUF
Demeter-Gelencsér: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15170.

1 600 HUF
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
15171.

2 000 HUF
11 db svájci kis útikönyv. Bern, cca 1960 Hallwag
15172.

2 400 HUF
15173.

2 800 HUF
7,57
8,24
Korniss Péter: Színek, fények, Magyarország. Colors, Lights, Hungary. Farben, Licht, Ungarn. Nemeskürty István szövegével. [Bratislava], 2005, Slovart. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklettel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
15174.

1 800 HUF
15175.

1 400 HUF
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban
15176.

1 600 HUF
Cristina Gambaro: Skót kastélyok. A világ legszebb helyei. Ford.: Szabó Réka. Bp., 2004, Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15177.

1 400 HUF
Ésszel járom be a Földet! (Utazás a világ körül A Földgömb folyóiratban 1999-2002 között megjelent cikkek segítségével). Szerk.: Farkas Péter. H.n., é.n., PFP Bt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15178.

1 800 HUF
Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Bp.,1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen és az elülső táblán sérüléssel.
15179.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF