Books: Technics

Number of items: 16

1954 A húszezredik. A Csepel Autógyár öt esztendeje. Domonkos Zoltán, Hollenzer Béla, Járai Rudolf és Vadas Ernő felvételeivel gazdagon illusztrált. A gyár igazgatója, Mészáros Károly (1921-1973) általi ajándékozási bejegyzéssel, dátumozva. Bp., 1954, Egyetemi Nyomda, 112 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kis szakadásokkal.
17154.

6 000 HUF
15,38
15,79
Hammer price:
13 000 HUF
Kronsperger Béla, Tátos Ferenc: Repülőgépműszerek. Bp., 1964. Közdok. 268p. Kiadói félvászon kötésben
17155.

4 000 HUF
10,26
10,53
Hammer price:
4 000 HUF
Moór Jenő, Nágay Béla: A nőiruhaszabászat. Bp, 1922, Fráter és Társa Könyvnyomdája. 240p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17156.

3 000 HUF
7,69
7,89
Hammer price:
6 500 HUF
Hans-Rüdiger Etzold: Így csináld! Fiat Bravo/Brava - Ápolás, karbantartás, javítás, autóvillamosság. Bp., (1995), SIMÜFO. Számos fekete-fehér ábrával. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
17157.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 600 HUF
6,67
6,84
  Add to cart
  Remove
Ernst Mach: Kultur und Mechanik. Stuttgart, 1915, W. Spemann, 86 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17158.

2 000 HUF
5,13
5,26
Hammer price:
2 000 HUF
Kádár Géza: Rádió- vevőkészülékek kapcsolása I. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1963. Kiadói kartonált kötésben, erősen kopott állapotban.
17159.

Available
2 000 HUF
5,13
5,26
  Add to cart
  Remove
17160.

Available
1 000 HUF
2,56
2,63
  Add to cart
  Remove
17161.

Available
1 400 HUF
3,59
3,68
  Add to cart
  Remove
Gaby Huch: Geniale Erfindungen. Made in Berlin. Berlin, 2017, Elsengold Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17162.

Available
1 400 HUF
3,59
3,68
  Add to cart
  Remove
17163.

Available
1 400 HUF
3,59
3,68
  Add to cart
  Remove
17164.

Available
1 000 HUF
2,56
2,63
  Add to cart
  Remove
17165.

Available
1 000 HUF
2,56
2,63
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 431:
Payment deadline is 16 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.