Books: Tales

Number of items: 19

17243.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
10,26
10,53
  Add to cart
  Remove
V. Kubasta: Télapó. Prága, 1961, Artia. Térbeli mesekönyv. Hiányokkal, sérülésekkel, a borítón kopásnyomokkal.
17244.

3 800 HUF
9,74
10,00
Hammer price:
3 800 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. + 5 (színes képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1942 karácsonyából.
17245.

3 800 HUF
9,74
10,00
Hammer price:
7 000 HUF
V. Móra Panka: Mese, mese, mátka... Kőszegi Bella képeivel. Bp., 2013, Fekete Sas. (Reprint kiadás). Kiadói kartonált papírkötés.
17246.

2 800 HUF
7,18
7,37
Hammer price:
2 800 HUF
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy lapon szakadással.
17247.

2 800 HUF
7,18
7,37
Hammer price:
3 200 HUF
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul. (Maczkó úr utazásai 1. köt.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1910-1920), Singer és Wolfner, 168 p. Tizedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
17248.

2 000 HUF
5,13
5,26
Hammer price:
2 000 HUF
Sigrid Boo: Kisasszony szobalány. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Singer és Wolfner. A borítékképet és az illusztrációkat Beltaini Braung Olga rajzolta. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, laza fűzéssel, 1942-es ajándékozási sorokkal.
17249.

2 800 HUF
7,18
7,37
Hammer price:
3 200 HUF
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Mackó úr Bakonyban. Mackó úr az alföldön. Mackó úr a tengeren. Bp.,[1948.], Új Idők (Singer és Wolfner.) Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, tulajdonosi névcímkével.
17250.

2 000 HUF
5,13
5,26
Hammer price:
2 600 HUF
3 db mesekönyv: Móra Ferenc: Furfangos Cintula; Móricz Zsigmond: Iciri-piciri; Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg. Vegyes állapotban.
17251.

Available
1 000 HUF
2,56
2,63
  Add to cart
  Remove
Bodó Béla: Brumi újabb kalandjai. Szávay Edit rajzaival. Bp.,1959., Móra. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
17252.

1 000 HUF
2,56
2,63
Hammer price:
1 400 HUF
17253.

Available
1 600 HUF
4,10
4,21
  Add to cart
  Remove
17254.

Available
1 000 HUF
2,56
2,63
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 431:
Payment deadline is 16 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.