Books: Religion

Number of items: 38

17186.

8 000 HUF
17187.

8 000 HUF
A keresztény tudományak rövid sommája, melly után követeznek egynehány ajtatos imádságok gyónásnak módgya s a t. Buda, 1773., özv. Landererné,1+2+26 p.; Hozzákötve: Nucleus Christianismi seu fidei, et morum principia olim tenerae juventuti in catechesi tradita, nunc etiam adultis facta communia a P. Francisco Neumayr, S. J. Augustae Vindel et Oeniponti [Augsburg-Innsbruck], 1768., Josephus Wolff, 16+239+50+1 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, a könyv elején (1+2 p) és végén (50+1 p) egykorú kézírásos magyar-latin-német nyelvű jegyzetekkel, valamint az első rész címlapjának hátoldalán possessori névbejegyzéssel.
17188.

10 000 HUF
27,03
29,41
14
Nagy képes Biblia. Bp., [1972], Saxum. Díszes műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
17189.

6 000 HUF
17190.

3 000 HUF
17191.

2 400 HUF
17192.

3 200 HUF
8,65
9,41
17193.

3 000 HUF
17194.

3 000 HUF
17195.

2 800 HUF
7,57
8,24
9
17196.

4 000 HUF
17197.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF