Number of items: 296

17262.

20 000 HUF
51,28
52,63
Hammer price:
20 000 HUF
Gropper, Antonius: Tempe regia Mariae Theresiae Augustae carmine adumbrata [...] Bécs, 1744, Leopoldi Joannis Kaliwoda, 46+(2) p. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, a belső kötéstáblán és a szennylapon szúrágta lyukakkal.
17263.

10 000 HUF
25,64
26,32
Hammer price:
10 000 HUF
Koltay Gábor: Benkó Dixieland Band Story. DEDIKÁLT! Bp., 1982, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
17264.

8 000 HUF
20,51
21,05
9
Hammer price:
15 000 HUF
5 db Pesti Hírlap kiadású lexikon, jó állapotú egészvászon kötésben, egyik ritkán látható eredeti papírborítóval.
17265.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
20,51
21,05
  Add to cart
  Remove
Popper Péter 12 műve, közte 1 aláírt példánnyal:  Út a tükrökön át. Izraeli napló és elmélkedések. A szerző, Popper Péter (1933-2010) pszichológus, egyetemi tanár által ALÁÍRT példány.;  Út az istenektől Istenhez.;  Van ott valaki? A valláspszichológia néhány fontos kérdéséről. Az égre néző ember.;  Az írás. Az Ószövetség - a Teremtés könyvétől Malakiás prófétáig - ;  Holdidő.;  Ők - én vagyok. 33 legfontosabb könyvem.;  A belső utak könyve. 5. kiadás. Az élet dolgai.;  Hazugság nélkül. Az élet dolgai.;  Felnőttnek lenni... Az élet dolgai.;  A meghívott szenvedély. Az élet dolgai.;  Színes pokol. Az élet dolgai.;  Márton Frigyes - Popper Péter: Gázláng. Lágerfoglyok írásai.   Bp., 1990-2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötések, és kiadói papírkötések.
17266.

10 000 HUF
25,64
26,32
Hammer price:
10 000 HUF
Kassák Lajos: Válogatott versek. Magvető Könyvkiadó, Bp. 1973. Kiadói kartonált vászonkötésben, papírborítóval. Jó állapotban, ajánlással: Kassák Lajosné, Carl László műgyűjtőnek. Carl Lászlónak, hogy mégse feledhessen meg rólunk egészen. Kassák Klári Bp. 1973 junius
17267.

Kassák Lajos: Válogatott versek. Magvető Könyvkiadó, Bp. 1973. Kiadói kartonált vászonkötésben, papírborítóval. Jó állapotban, ajánlással: Kassák Lajosné, Carl László műgyűjtőnek. " Carl Lászlónak, hogy mégse feledhessen meg rólunk egészen. Kassák Klári Bp. 1973 junius"

Available
6 000 HUF
15,38
15,79
  Add to cart
  Remove
17268.

Available
5 000 HUF
12,82
13,16
  Add to cart
  Remove
17269.

Available
5 000 HUF
12,82
13,16
  Add to cart
  Remove
Báróczynak minden munkáji. Ujrakiadta Kazincy Ferencz. Negyedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János Tamás, 2+230+2 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17270.

5 000 HUF
12,82
13,16
Hammer price:
5 000 HUF
Benedek Marcell: Vulkán. Pogány Józsefnek DEDIKÁLT példány. Borító: Jaschik Álmos. Bp., é.n. Bíró Miklós. Kiadói papírkötésben, félvászon védőborítóval
17271.

5 000 HUF
12,82
13,16
Hammer price:
15 000 HUF
Maurice Maeterlinck: A kék madár. Mesejáték hat felvonásban tizenkét képben. Ford.: Vas István. A fordító, Vas István (1910-1991) kétszeres Kossuth-, háromszoros József Attila- és egyszeres Baumgarten-díjas magyar költő, író, műfordító által által Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT példány. A borító és az illusztráció Hincz Gyula munkája. Az utószó Nagy Péter munkája. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
17272.

4 000 HUF
10,26
10,53
Hammer price:
4 000 HUF
Balázs Fecó: Évszakok. A művész, Balázs Fecó (1951-2020) Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas énekes, zenész, zeneszerző által DEDIKÁLT példány. H.n., 1998, magánkiadás. Kiadói papírkötésben.
17273.

3 800 HUF
9,74
10,00
Hammer price:
6 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 431:
Payment deadline is 16 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.