Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 28

17105.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
20,51
21,05
  Add to cart
  Remove
Keller Konrád: A tenger élete. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé kopott vászonkötésben, előzéklap kijár.
17106.

Available
4 000 HUF
10,26
10,53
  Add to cart
  Remove
Vámossy Zoltán: A mérgezésekről. Az egészség könyvtára III. Bp., én., (1907), Franklin, 156+4 p.+2 t. Két színes táblával és néhány szövegközti rajzzal. Kiadói félvászon-kötésben, az utolsó két lapon korabeli jegyzetekkel.
17107.

Available
5 000 HUF
12,82
13,16
  Add to cart
  Remove
17108.

Available
3 600 HUF
9,23
9,47
  Add to cart
  Remove
Walther, Eduard: Darstellungen der bekanntesten. Tiere und Pflanzen. Bilder Anschauumgs-Unterrich für die Jugend. Zweiter Teil. Esslingen und München, , J. F. Schreiber, 16+18 p.+30 (színes képtáblák) t. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, javított, restaurált lapokkal, körbevágott, a szöveges részen lapszéli, a szöveget is érintő hiányokkal, megviselt állapotban.
17109.

Available
4 800 HUF
12,31
12,63
  Add to cart
  Remove
Bolyai Bolyai János: A tér absolut igaz tudománya. Scientia Spattii Absolute Vera. Előszóval, magyar fordítással, s magyarázatokkal Suták Józseftől. Bolyai J. életrajzával Schmidt F.-től. Bp., 1897., Schmidt Ferenc, XXVIII+143 p. + II t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17110.

4 800 HUF
12,31
12,63
Hammer price:
8 500 HUF
Fodor Ferenc-Tófalvi Zoltán:Gondviselő szem. Az egyik szerző, Fodor Ferenc (1926-2000) által Péterffy Árpád (1938-2022) szívsebész, a Debreceni Egyetem professor emeritusa részére DEDIKÁLT példány. Szemészeti emlékek a Tékában. Marosvásárhely, 1997., F&F-ny. Kiadói papírkötés.
17111.

4 000 HUF
10,26
10,53
Hammer price:
4 000 HUF
Hankó Vilmos: Chemia a mindennapi életben. Bp.,én. (cca 1913),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17112.

3 000 HUF
7,69
7,89
Hammer price:
4 200 HUF
Kardos László: Barlangkutatás. Bp., 1989, Pannonia Alapítvány. Második kiadás. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17113.

Available
2 000 HUF
5,13
5,26
  Add to cart
  Remove
17114.

1 600 HUF
4,10
4,21
Hammer price:
1 600 HUF
17115.

Available
2 800 HUF
7,18
7,37
  Add to cart
  Remove
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza. IV. (Harmadik száz, I. és II. tized.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Centuria Tertia Decas I. et II. Ford.: Vida Tivadar. Ébert Tibor, Waigand József, Marót Miklós. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1970., Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, festett felső lapélekkel, sérült műanyag védőborítóban. Számozott (68./150) példány.
17116.

3 000 HUF
7,69
7,89
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 431:
Payment deadline is 16 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.