Books: Judaica

Number of items: 13

Mandowsky - Garai Lili: Zsidó mesekönyv. (Hat szövegképpel.) [Komárno, 1937. ,,Virradat ny.], 157+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón felirattal, kopott borítóval.
17173.

Mandowsky - Garai Lili: Zsidó mesekönyv. (Hat szövegképpel.) [Komárno, 1937. ,,Virradat" ny.], 157+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón felirattal, kopott borítóval.

4 000 HUF
10,26
10,53
Hammer price:
4 000 HUF
17174.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 200 HUF
8,21
8,42
  Add to cart
  Remove
dr. Vida Márton (szerk.): Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Bp., 1939. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
17175.

Available
2 800 HUF
7,18
7,37
  Add to cart
  Remove
17176.

Available
1 800 HUF
4,62
4,74
  Add to cart
  Remove
Jólesz Károly: Zsidó hitéleti kislexikon. Bp., 1987., Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17177.

Available
1 400 HUF
3,59
3,68
  Add to cart
  Remove
Deutsch Róbert et al.: Halljad Izrael. A zsidó vallás alapjai. Alef-könyvek. Bp., 1988., Alef-MIOK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17178.

Available
1 200 HUF
3,08
3,16
  Add to cart
  Remove
Morti ... dedikált izraeli kiadású könyv cca 1970. félvászon kötésben
17179.

Available
2 000 HUF
5,13
5,26
  Add to cart
  Remove
17180.

1 000 HUF
2,56
2,63
Hammer price:
1 000 HUF
Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázás- és kopásnyomokkal.
17181.

Available
1 000 HUF
2,56
2,63
  Add to cart
  Remove
Omzsa-Haggáda. Ribáry Géza dr. bevezetésével. Munkácsi Ernő dr történeti és művészeti tanulmányával. Kohn Zoltán dr fordításával és magyarázatával. Bp., 1987., Korona GT,(Egyetemi-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Az 1942-es kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17182.

Available
1 200 HUF
3,08
3,16
  Add to cart
  Remove
17183.

800 HUF
2,05
2,11
Hammer price:
800 HUF
17184.

Available
800 HUF
2,05
2,11
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 431:
Payment deadline is 16 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.