Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 37

Rombay Dezső: Szőlőmívelés. A legújabb elvek és tapasztalatok alapján. Bp., én., Franklin, 195 p. Második kiadás. Átkötött kartonált papírkötés, a címlap és még 7 lap javított, kissé foltos lapokkal, egy-két helyen bejegyzéssel.
17060.

6 000 HUF
Festetits Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése. Bp.,[1897],Athenaeum, 4+192+16 [korabeli reklámok] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy-két kissé foltos lappal.
17062.

4 800 HUF
12,97
14,12
25
17063.

8 000 HUF
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), XLIV+468 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóban, foltos borítóval.
17064.

3 800 HUF
10,27
11,18
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Francia konyha. Vendéglátás c. részekkel kiegészítette Tutsek Anna. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, szakadozott, kissé sérült lapszélekkel, megviselt állapotban.
17065.

2 800 HUF
7,57
8,24
19
Prato, Katharina: Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwörtigen Standpunkte. Leipzig-Wien, 1881, Aug. Hesses Buchhandlung. Német nyelven. Pótolt gerincű, kopott kiadói egészvászon-kötésben, egy-két kissé foltos lappal.
17066.

1 600 HUF
10
1961 Vendéglátás. 1-12. sz. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17067.

1 600 HUF
1960 Vendéglátás. 1-12. + Jubileumi különszám. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
17068.

1 600 HUF
Osztróvszkyné Dr. E Németh Ágnes: A szőlő és must értékesítése és feldolgozása erjesztés nélkül. Egészségügyi Propagandaközpont Népszerű Előadásai és Ismertetései 26. füzet. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 36+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé hiányos, javított papírborítóval.
17069.

2 000 HUF
15
Sántha László: Szőlő kártevői. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1934, Növényvédelem és Kertészet, 58+6 p. Kiadói papírkötés.
17070.

1 400 HUF
Bíró Károly - Mercz Árpád: A bor készítése és kezelése. (Borgazdaság II.) Bp., 1953, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
17071.

2 000 HUF
Méhészek zsebkönyve. Szerk.: Faluba Zoltán. Bp., 1969., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17072.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF