Books: Architecture, Art

Number of items: 234

1939-1940 Fotóművészet II. évf. 1-9 sz., III. évf. 1-2. sz. 1939 január - szeptember., 1940. nov. - december. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetésekkel, illusztrációkkal. Benne Dulovits Jenő, Szöllőssy Kálmán, Ramhab Gyula és mások fotóival. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. .
16547.

4 000 HUF
De Valiga in Hungary. De Valiga Magyarországon. Bp., 1997., Budapest Galéria, 84 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Bukta Imre, dr. Máriás Béla, Swierkiewicz Róbert és mások. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16548.

4 000 HUF
Kresz, Mária: Ungarische Bauerntrachten (Magyar parasztviselet). Bp, 1957, Akadémiai Kiadó, 163+1 p.+96 t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a táblák félvászon mappája sérült, a kartontok hiányzik
16549.

6 000 HUF
Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1; 103 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésekben, az elülső szennylapok hiányznak, foltos lapokkal.
16550.

3 000 HUF
1984 Artpool Letter (AL) 10. szám. Szamizdat művészeti folyóirat egy száma (összesen 11 szám jelent meg). Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
16551.

3 600 HUF
9,73
10,59
11
Brook: Les voies de la creation théatrale. Paris, 1985. Kiadói kartonált papírkötésben, kis kopással.
16552.

4 600 HUF
12,43
13,53
Occupying spaces. Experimental theatre in Central-Europe 1950-2010. Ljubjana, 2010. Slovenski Gledaliski Muzej, Kiadói papírkötésben. 591p.
16553.

4 000 HUF
André Bazin: Tanulmányok a filmművészetről. Bp., 1977. Filmarchívum. 300 pld. Kiadói papírkötésben
16554.

3 800 HUF
10,27
11,18
Balogh Rudolf első világháborús panorámaképei. Fotómúzeum. Bp., 2006. Magyar Fotográfiai múzeum. Kiadói kartonálásban
16555.

2 400 HUF
Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper New York 1920-1930. London, 2007, Gildens Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16556.

Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper New York 1920-1930. London, 2007, Gilden's Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.

5 000 HUF
16557.

3 000 HUF
Gömör Béla: Kisplasztikai körkép. 41 művész 50 alkotása. Gömör Tamás műtárgyfotóival. A szerző, Gömör Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR Reklámügynökség. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csíkszentmihályi Róbert, Fajó János, Ferrenczy Béni, Kass János, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Kő Pál, Mattis Teutsch János, Medgyessy Ferenc, és mások. Kiadói kartonált papírkötés. [Bartók Béla úti cím]
16558.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF