https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 76

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (Au/18k) Chopard Classik ultra vékony karóra, mechanikus szerkezettel, jelzett, működik, zöld bőr szíjjal, római számlappal, d: 32mm
12480.

Arany (Au/18k) Chopard Classik ultra vékony karóra, mechanikus szerkezettel, jelzett, működik, zöld bőr szíjjal, római számlappal, d: 32mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
700 000 HUF
1 794,87
EUR
,
1 842,11
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm
12481.

Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
300 000 HUF
769,23
EUR
,
789,47
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
12482.

Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
200 000 HUF
512,82
EUR
,
526,32
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Antik fali óra, félütős szerkezettel, tokján kis hiányokkal, működik, kulccsal, h: 90 cm
12483.

Antik fali óra, félütős szerkezettel, tokján kis hiányokkal, működik, kulccsal, h: 90 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
130 000 HUF
333,33
EUR
,
342,11
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm
12484.

Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
100 000 HUF
256,41
EUR
,
263,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Chronometre Tegra svájci zsebóra, díszes fém tokkal, másodpercmutatós, rendkívül szép számlappal. Hátoldalán gravírozott felirattal: Test(nevelési) Felügy(előség) tiszteletdíja 1937. Jelzett, 13 köves szerkezettel. Jó állapotban, d: 46 mm
12485.

Chronometre Tegra svájci zsebóra, díszes fém tokkal, másodpercmutatós, rendkívül szép számlappal. Hátoldalán gravírozott felirattal: Test(nevelési) Felügy(előség) tiszteletdíja 1937. Jelzett, 13 köves szerkezettel. Jó állapotban, d: 46 mm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
46,15
EUR
,
47,37
USD
Number of bids:
6
Hammer price:
22 000 HUF
Omega de Ville, női karóra, mechanikus szerkezettel, apró karc nyomokkal, működik, d: 20 mm
12486.

Omega de Ville, női karóra, mechanikus szerkezettel, apró karc nyomokkal, működik, d: 20 mm

 
Sold
Starting price:
80 000 HUF
205,13
EUR
,
210,53
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
80 000 HUF
CERTINA 19-30, mechanikus, karóra, működik, kék számlappal, karcokkal, d: 40 mm
12487.

CERTINA 19-30, mechanikus, karóra, működik, kék számlappal, karcokkal, d: 40 mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
20,51
EUR
,
21,05
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Lacorda utazó óra, mechanikus, működik, 4x8 cm
12488.

Lacorda utazó óra, mechanikus, működik, 4x8 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
40 000 HUF
102,56
EUR
,
105,26
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Ezüst (Ag) zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, működik, jelzett d: 45mm
12489.

Ezüst (Ag) zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, működik, jelzett d: 45mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
38 000 HUF
97,44
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Angol ezüst (Ag) zsebóra jelzett. Sorszámozott szerkezettel, hibátlan számlappal Működő, jó állapotban. d: 50 mm
12490.

Angol ezüst (Ag) zsebóra jelzett. Sorszámozott szerkezettel, hibátlan számlappal Működő, jó állapotban. d: 50 mm

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
76,92
EUR
,
78,95
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
32 000 HUF
Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm
12491.

Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
32 000 HUF
82,05
EUR
,
84,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment