Printed Materials

Number of items: 378

cca 1903-1910 A Zászlónk c. ifjúsági lap kb 20 száma vegyes állapotban
14689.

1 800 HUF
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
14690.

1 000 HUF
cca 1905-1908 össz. 4 lap női divatképekkel divatlapokból, részben ceruzás jelölésekkel és feliratokkal, részben sérült, 38x27 és 42x29 cm közötti méretekben
14691.

2 400 HUF
1906 Osztrák Magyar Első Általános tisztviselő egylet pénzes levél boríték viaszpecsétekkel
14692.

1 800 HUF
1906 Norddeutscher Lloyd Prinzess Alice hajó előnyomozz levelezőlap
14693.

1 600 HUF
1907 Budai Zenekör meghívói hangversenyre 3 db
14694.

1 000 HUF
1907 Alsó-fehér megye tisztviselőinek listája 4 p szakadással
14695.

1 400 HUF
cca 1910-1930 ifj. nagykereki Mensáros Andor névjegykártyája, dombornyomott címerrel
14696.

1 200 HUF
cca 1910 Mária Radna Arad vármegye csipkés szentkép 8x11 cm Foltos
14697.

4 800 HUF
12,97
14,12
cca 1910 Budapest XXII. Budatétény Misszióházat ábrázoló képeslap a rektor aláírásával
14698.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1910 4 db aktfotó, nyomatok, kartonon, 17x22 cm és 18x26 cm közötti méretben
14699.

6 000 HUF
cca 1910 Milano. Monumenti Edifici Opere dArte, leporelló, 33 képpel + 1 db 4 lapból álló panorámaképpel. Szecessziós félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egykorú possessori és Banner Zoltán (1932-) művészeti író saját kezű névbejegyzésével.
14700.

cca 1910 Milano. Monumenti Edifici Opere d'Arte, leporelló, 33 képpel + 1 db 4 lapból álló panorámaképpel. Szecessziós félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egykorú possessori és Banner Zoltán (1932-) művészeti író saját kezű névbejegyzésével.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF