Printed Materials

Number of items: 378

1864 Számadó Jelentés a Mosony megyei iskolatanítók nyugdíjegyletének vagyoni állapotjáról 4 p
14641.

2 400 HUF
13
1866 Magyar Néplap I. évf. 33. sz., 1866. júl. 15., a címlapon Ferenc József felhívása a magyar néphez, 321-318 p.
14642.

3 000 HUF
14643.

28 000 HUF
75,68
82,35
14644.

6 000 HUF
cca 1880 Koos Ferencz: Apáczai Csere János. Emlékbeszéd. Írta és Csere ünnepélyén Apáczán elmondta - - brassómegyei kir. tanfelügyelő. Kiadja a Brassómegyei hivatalos tantestület. Sepsiszentgyörgy, Bernstein Márk-ny., sérült, kissé hiányos borítóval, néhány lap sarkán hiánnyal, foltos lapokkal, 15 p.
14645.

1 000 HUF
cca 1880 Budapest, Gellért-hegy, Tabán, kiadja: Zieher Ottmár München, litho kép, 11×16 cm
14646.

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1880 Ültetőkártya országgyűlési képviselők részre 15x12 cm
14647.

2 000 HUF
17
1884 Litho tárcanaptár, kiadja: ifj. Csáthy Károly kir. gazdasági tanintézeti könyvárus Debrecen, felületén törésnyom
14648.

20 000 HUF
54,05
58,82
1884 Bélyeg és illetékügyi szabályokról szóló könyv előfizetési felhívása 4 p
14649.

2 400 HUF
cca 1888 A képviselőház író tagjai (Jókai Mór, Apponyi Albert, Wekerle Sándor, Falk Miksa stb.), 9 db illusztráció az Ország-Világ c. újságból, papír, jelzett az illusztráción, 15x17,5 és 23x25 cm közötti méretekben
14650.

1 400 HUF
9
1889-1994 12 db halotti értesítő
14651.

2 000 HUF
1890 Meghívó a M. Kir. Honvéd Központi Kezelőtiszti Tanfolyam hallgatói által rendezett juniálisra, hajtott, levélként feladva
14652.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF