Printed Materials

Number of items: 378

cca. 1930 Ausztria gyógy és fürdőhelyei, fekete-fehér fényképekkel, prospektus.
14749.

2 800 HUF
7,57
8,24
1930. Ausztria prospektus. Kiadja a Bundesministerium für Handel und Verkehr Wien. Kihajtható prospektus. Foltos állapotban.
14750.

3 000 HUF
cca. 1930. Venezia Lido. Velence látványosságai, fekete-fehér fényképekkel, kihajtható prospektus. Korának megfelelő állapotban, kopott kiadói papírkötésben, hajtásnyomokkal.
14751.

4 800 HUF
12,97
14,12
cca. 1930 Az érdekes Németország, fekete-fehér fényképekkel, prospektus.
14752.

3 000 HUF
14753.

5 000 HUF
14754.

4 000 HUF
1930-36 A Földgömb c. folyóirat 8 db száma, részben sérült gerinccel, elváló kötéssel és tűzés mentén foltos borítóval és lapokkal
14755.

1 400 HUF
1930 Meghívó a Turul Szövetség Verbőczy Bajtársi Egyesület által rendezett táncestélyre
14756.

2 000 HUF
1933 A Pesti Napló képes mellékletei, teljes évfolyam, 1933. jan. 1. - dec. 17., rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval. Egybekötve, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
14757.

5 000 HUF
1933 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata IV. évf. 4 és 5. sz., 1933. május - április
14758.

1 000 HUF
1934 SS Sierra Cordoba, Lloyd-Ostseefahrt gőzhajó reggeli menükártyája
14759.

1 600 HUF
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
14760.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF