5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. VIII. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+148 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lapon lapszéli sérülésekkel és kisebb lyukakkal, foltos lapokkal.