Posters

Number of items: 108

A piros bugyelláris. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Bordy Bella, Kiss Ferenc, Pethes Ferenc, Ladomerszky Margit és mások szereplésével. Írta: Csepreghy Ferenc. Rendezte: Pásztor Béla. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Rovenszky Unitas Nyomda. Standard Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején a grafikát nem érintő sérüléssel, lapszéli apró szakadással, helyenként kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of movie from 1938, lithograph on paper, damaged.
15009.

80 000 HUF
216,22
235,29
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial The Call of the Savage from 1935, lithograph on paper, damaged.
15010.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetejénés alján szakadáokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, damaged.

80 000 HUF
216,22
235,29
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekkel, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Wells Fargo from 1938, lithograph on paper.
15011.

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekkel, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper.

80 000 HUF
216,22
235,29
15012.

32 000 HUF
86,49
94,12
15013.

28 000 HUF
75,68
82,35
15014.

12 000 HUF
32,43
35,29
15015.

6 000 HUF
15016.

9 000 HUF
24,32
26,47
cca 1950 DP-21 egyéni sugáradag mérő készlet szerkezete, propaganda plakát, foltos, gyűrődésnyomokkal, 56x95 cm
15017.

8 000 HUF
cca 1950 Elsősegélynyújtás. Sebellátás, Vérzéscsillapítás, propaganda plakát,Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, 83x57 cm
15018.

2 000 HUF
cca 1940-es évek vége Csatorna törések és helyreállításai, propaganda/műszaki plakát, hajtásnyommal, kis gyűrődéssel, kis folttal, egészen apró lapszéli hiánnyal, 69x49 cm
15019.

8 000 HUF
cca 1950 Elsősegélynyújtás - Eszméletlen balesetest - Eszméletlen szájába folyadékot önteni tilos! - Az élesztési eljárásokat váltogassuk, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, folttal, 83x57 cm    83x57 cm
15020.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF