https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 29

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1896-97 Bp., 2 db hangversenyjegy, egyik Flesch Károly hangversenyére tiszteletjegy felülbélyegzéssel, másik Salvi-Esinger hangversenyre, mindkettő a főv. vigadó kistermébe
14600.

1896-97 Bp., 2 db hangversenyjegy, egyik Flesch Károly hangversenyére tiszteletjegy felülbélyegzéssel, másik Salvi-Esinger hangversenyre, mindkettő a főv. vigadó kistermébe

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,13
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
1967-1969 5 db Zeneműkiadó slágerfüzet, vegyes állapotban
14601.

1967-1969 5 db Zeneműkiadó slágerfüzet, vegyes állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Operaszövegkönyvek 12 kötete (6.,7., 9., 14.,19.,20.,22.,23.,25., 35.,37.,61.):  Verdi: Rigoletto, A trubadur, Traviata, Aida, Álarcosbál.; Puccini: Tosca, Bohémélet, Pillangókisasszony, Manon Lescaut.;  Wagner: Walkűr; Csajkovszkij: Anyegin; Flotow: Márta.; Bp., 1959-1961,Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés.
14602.

Operaszövegkönyvek 12 kötete (6.,7., 9., 14.,19.,20.,22.,23.,25., 35.,37.,61.): Verdi: Rigoletto, A trubadur, Traviata, Aida, Álarcosbál.; Puccini: Tosca, Bohémélet, Pillangókisasszony, Manon Lescaut.; Wagner: Walkűr; Csajkovszkij: Anyegin; Flotow: Márta.; Bp., 1959-1961,Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,10
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 600 HUF
Ábrányi Emil (1882-1970) zeneszerző, karmester dedikált palotás kottája
14603.

Ábrányi Emil (1882-1970) zeneszerző, karmester dedikált palotás kottája

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,13
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
1943 Dóczy József nótáskönyve. Bp., Bárd Ferenc és Fia, 24 p. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói spirálfűzéses papírkötésben.
14604.

1943 Dóczy József nótáskönyve. Bp., Bárd Ferenc és Fia, 24 p. A borító Fenyves Sándor munkája. Kiadói spirálfűzéses papírkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,08
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.
14605.

cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 800 HUF
7,18
EUR
,
7,37
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1883-1905 Gioconda, opera négy felvonásban, zenéjét szerzette: Ponchielli Hamilcar. Bp., 1883, Pfeiffer Ferdinánd, 48 p. + Manon, opera 5 felvonásban, 6 képben, zenéjét szerzé: Massenet J. Bp., 1905, Müller Károly, 120 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült állapotban.
14606.

1883-1905 Gioconda, opera négy felvonásban, zenéjét szerzette: Ponchielli Hamilcar. Bp., 1883, Pfeiffer Ferdinánd, 48 p. + Manon, opera 5 felvonásban, 6 képben, zenéjét szerzé: Massenet J. Bp., 1905, Müller Károly, 120 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
4,62
EUR
,
4,74
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1916 Sába királynője, opera három felvonásban, öt képben, zenéjét szerzette: Goldmark Károly + Dinóra, víg opera három felvonásban, zenéjét szerzette: Meyerbeer G. Bp., Rózsavölgyi és Társa, 48 p.+64 p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült állapotban.
14607.

1916 Sába királynője, opera három felvonásban, öt képben, zenéjét szerzette: Goldmark Károly + Dinóra, víg opera három felvonásban, zenéjét szerzette: Meyerbeer G. Bp., Rózsavölgyi és Társa, 48 p.+64 p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,10
EUR
,
4,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Hölzer Tamás: Szórakoztató zenei lexikon. Bp.,2003., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés
14608.

Hölzer Tamás: Szórakoztató zenei lexikon. Bp.,2003., Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,56
EUR
,
2,63
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
1938-1957 3 db daloskönyv: Sztárok daloskönyve, Kívánság Daloskönyv, Kottás daloskönyv 15. Tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
14609.

1938-1957 3 db daloskönyv: Sztárok daloskönyve, Kívánság Daloskönyv, Kottás daloskönyv 15. Tűzött papírkötés, vegyes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
7,69
EUR
,
7,89
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Stephen Pettitt: Oper. München, 1999, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
14610.

Stephen Pettitt: Oper. München, 1999, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,08
EUR
,
3,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Pongrácz Zoltán: Zeneelmélet szórakoztatózenészek részére. Bp., (1975), Országos Szórakoztatózenei Központ-Táncsics Könyvkiadó, 111+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé sérült. Megjelent 3000 példányban.
14611.

Pongrácz Zoltán: Zeneelmélet szórakoztatózenészek részére. Bp., (1975), Országos Szórakoztatózenei Központ-Táncsics Könyvkiadó, 111+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé sérült. Megjelent 3000 példányban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,13
EUR
,
5,26
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment