https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 250

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Párbaj-pisztoly. Belga típusú, mesterjegyes, XIX. sz. közepe. Jelzett. Szép állapotban 40 cm / Duell-gun pistol Belgian style, 19 th century hallmaked
12051.

Párbaj-pisztoly. Belga típusú, mesterjegyes, XIX. sz. közepe. Jelzett. Szép állapotban 40 cm / Duell-gun pistol Belgian style, 19 th century hallmaked

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
80 000 HUF
205,13
EUR
,
210,53
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Csaroit jáde Bajkál tó, ásvány asztali dísz, 15x13x4cm. A Csaroit ritka drágakő, egyetlen lelőhelye a Bajkál-tó meletti Csara-folyó közeli bányaterület, Oroszország, Szibéria. A legjobb minőségű darabjai sajátos lila színűek, a Csaroit ásvány együttes selyemszerűen szálas alkotóival.
12052.

Csaroit jáde Bajkál tó, ásvány asztali dísz, 15x13x4cm. A Csaroit ritka drágakő, egyetlen lelőhelye a Bajkál-tó meletti Csara-folyó közeli bányaterület, Oroszország, Szibéria. A legjobb minőségű darabjai sajátos lila színűek, a Csaroit ásvány együttes selyemszerűen szálas alkotóival.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
70 000 HUF
179,49
EUR
,
184,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakkk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm
12053.

Antik japán kabinet szekrényke. Kézzel festett lakkk, fém veretekkel, 1868-1912 között, Meiji korszak, korának megfelelő állapotban, kulcs nélkül. 15x30x28,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
100 000 HUF
256,41
EUR
,
263,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm
12054.

Antik fali dugóhúzó, bronz, jelzés nélkül, h: 40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
60 000 HUF
153,85
EUR
,
157,89
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm
12055.

Rovarlárva és báb típusok dioráma, Iskolai Taneszközök Gyára Budapest. 32,5x42cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
40 000 HUF
102,56
EUR
,
105,26
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
12056.

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
80 000 HUF
205,13
EUR
,
210,53
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely Stúdió néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.
12057.

Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely "Stúdió" néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
60 000 HUF
153,85
EUR
,
157,89
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Régi vaskeresztes, öntöttvas mozsár törővel, 1914-16 felirattal, kopottas, 14,5x14cm, h: 24 cm
12058.

Régi vaskeresztes, öntöttvas mozsár törővel, "1914-16" felirattal, kopottas, 14,5x14cm, h: 24 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
36 000 HUF
92,31
EUR
,
94,74
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.
12059.

Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
80 000 HUF
205,13
EUR
,
210,53
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Régi berber tőr, Koumya / Jambiya, szép állapotban, h: 42 cm
12060.

Régi berber tőr, Koumya / Jambiya, szép állapotban, h: 42 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
71,79
EUR
,
73,68
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
28 000 HUF
Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm
12061.

Keleti tőr, achát és kőberakásokkal, pengéje festett, h: 38 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
38 000 HUF
97,44
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Antik mongol kumisztartó kanna, kézzel készült, kopásokkal, kisebb horpadásokkal, m: 40 cm
12062.

Antik mongol kumisztartó kanna, kézzel készült, kopásokkal, kisebb horpadásokkal, m: 40 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
36 000 HUF
92,31
EUR
,
94,74
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment