Number of items: 244

11173.

120 000 HUF
309,28
315,79
Herendi kínai Ming mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:12,5 cm, d: 14.5 cm / Herend Chinese pattern bowl
11174.

50 000 HUF
128,87
131,58
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.
11175.

48 000 HUF
123,71
126,32
Meissen díszváza, kézzel festett porcelán, ezüst peremmel, jelzett. Kopásnyomokkal, m: 28 cm
11176.

50 000 HUF
128,87
131,58
11177.

32 000 HUF
82,47
84,21
11178.

32 000 HUF
82,47
84,21
Zsolnay porcelán kagyló formájú kártya tartó, dísztál. Kézzel festett, jelzett, (Troicsikné) hibátlan 33x25 cm
11179.

40 000 HUF
103,09
105,26
Sarreguemines nagy méretű, gyümölcsös dísztál, jelzett, kopásokkal, d:38 cm
11180.

38 000 HUF
97,94
100,00
Herendi porcelán kaspó, Motifs Hongrois Grand (MHG) dekorral, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 16,5 cm, m: 14,5 cm
11181.

24 000 HUF
61,86
63,16
11182.

24 000 HUF
61,86
63,16
Herendi Zova mintás fedeles váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11183.

44 000 HUF
113,40
115,79
Herendi porcelán kutyáját etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), restaurált, m: 20 cm
11184.

26 000 HUF
67,01
68,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.