13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Almásy Aladár (1946-): Gyanúindítékot adó tyúkmisztikum, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 27,5x32 cm