Number of items: 369

Almásy Aladár (1946-): Gyanúindítékot adó tyúkmisztikum, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/10). Üvegezett fakeretben, 27,5x32 cm
10000.

13 000 HUF
33,51
34,21
10001.

70 000 HUF
180,41
184,21
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Udvar 1944. Olaj, vászon, Keret nélkül. Jelzett, Szélein kopásokkal. 78x60 cm
10002.

48 000 HUF
123,71
126,32
10003.

3 600 HUF
9,28
9,47
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Táncosok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 28×38,5 cm
10004.

3 600 HUF
9,28
9,47
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): papucskészítők. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával: Magyar Művészetben reprodukálva. Lapszéle lyukasztott. 30×23 cm
10005.

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): papucskészítők. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával: "Magyar Művészetben" reprodukálva. Lapszéle lyukasztott. 30×23 cm

6 000 HUF
15,46
15,79
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Jaltában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (18/100), kissé hullámos, plexiüvegezett keretben. 29,5x38,5 cm
10006.

3 800 HUF
9,79
10,00
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Győri halászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/100), lapszéli törésnyomokkal, plexiüvegezett keretben. 29x31 cm
10007.

3 800 HUF
9,79
10,00
10
Atila (Bíró Attila) (1931-1987): Alakok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. Exp. jelzéssel. Lapméret: 70x50 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal.
10008.

26 000 HUF
67,01
68,42
Áron Nagy Lajos (1913-1987): Munkában. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
10009.

2 000 HUF
5,15
5,26
10010.

1 600 HUF
4,21
B. Hajdú László (1926-1998): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán a művész névjegykártyáján. Dekoratív, sérült fa keretben, 50×40 cm
10011.

12 000 HUF
30,93
31,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.