Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 187

Jelzés nélkül, 1900 körül működött magyar festő: Női portré. Pasztell, karton. Hátoldalán 1902-ben rendezett kiállítás raglapjával. 45x35,5 cm
10370.

50 000 HUF
128,87
131,58
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kalapos hölgy portréja. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátsó üveg repedt. 47,5×30 cm
10371.

38 000 HUF
97,94
100,00
Olvashatatlan jelzéssel, XX. eleje: Kalapok... (karikatúra Spányik Kornél, Márk Lajos stb. alakjaival). Ceruza, papír. Ernst Lajos gyűjteménye pecséttel. 20x26 cm. Üvegezett fakeretben.
10372.

18 000 HUF
46,39
47,37
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: Patrona Hungariae, ora pro nobis. Vegyes technika, karton, kissé kopott. 50x33 cm
10373.

9 000 HUF
23,20
23,68
Jelzés nélkül (Angyalföldi Szabó Zoltán?): Női arckép. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40,5×33,5 cm
10374.

28 000 HUF
72,16
73,68
Zsuppán jelzéssel: Budai részlet, 1931. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 35x44,5 cm
10375.

19 000 HUF
48,97
50,00
Olvashatatlan (Hamvas?) jelzéssel: Tabáni látkép, háttérben a Gellért-heggyel. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 33x43 cm
10376.

6 000 HUF
15,46
15,79
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus alkotása: Komjáthy Jenő: A homályból, art deco könyvborító- vagy illusztrációterv, 1925-1930 körül. Akvarell, tus, pauszpapír. 21x13,5 cm.
10377.

9 500 HUF
24,48
Jelzés nélkül: Art deco enteriőrterv, 1925-30 körül. Ceruza, akvarell, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) alkotása. 17,5x27 cm
10378.

9 500 HUF
24,48
Jelzés nélkül: Nyomdászévkönyv és útikalauz 1942 (könyvborító terv), vegyes technika, papír, 15,5×10 cm
10379.

2 600 HUF
6,70
6,84
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm
10380.

28 000 HUF
72,16
73,68
G. Ottini jelzéssel: Vitorlások a viharban. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40×67 cm
10381.

38 000 HUF
97,94
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.