Ex libris - small-graphics

Number of items: 19

Gara Arnold (1882-1929): Szeben Erzsi könyve. Rézkarc nyomódúc, jelzett a dúcon. 12×9 cm
10557.

9 000 HUF
23,20
23,68
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris doctor Martos István. Fém nyomódúc, jelzett a dúcon. 8×11 cm
10558.

5 000 HUF
12,89
13,16
GM (?) monogram jelzéssel: Erotikus ex libris Kellner István (Női akt lábán felmászó két macska), 1910-30 körül. Rézkarc nyomódúc, jelzett a dúcon. 12×9 cm
10559.

9 000 HUF
23,20
23,68
Jelzés nélkül: Erotikus kisgrafika nyomódúc (hátoldalán arckép), 1910-30 körül. Fém nyomódúc, kissé foltos. 15×10 cm
10560.

6 000 HUF
15,46
15,79
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton Choisy Le Conin 15 ×16 cm
10561.

8 000 HUF
20,62
21,05
Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, PV jelzéssel: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, AD jelzéssel: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK jelzéssel: 1969.VII. 21. Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9x6cm, Schorr Tibor (?-?): Pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm (Összesen 8 db)
10562.

3 800 HUF
9,79
10,00
10563.

5 000 HUF
12,89
13,16
Révész Kornél (1885-1944): 365 szerencsés napot kívánok! (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm
10564.

5 000 HUF
12,89
13,16
10565.

28 000 HUF
72,16
73,68
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm
10566.

4 000 HUF
10,31
10,53
10567.

3 000 HUF
7,73
7,89
Iring Stone: Vincent van Gogh. Berlin, 1936. Molnár C. Pál ex librisével. Linó, papír. 7,5x11 cm
10568.

2 000 HUF
5,15
5,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.