3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
A tolvaj, akvarellel színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, XIX. sz. második fele, 20x17 cm. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fakeretben.