Numismatics Literature

Number of items: 105

Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer 1946-2010. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában.
30014.

6 500 HUF
17,57
19,12
Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 2. - A pengőrendszer 1926-1946. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában.
30015.

6 500 HUF
17,57
19,12
Ambrus Béla: A Magyarországi Tanácsköztársaság pénzrendszere. Akadémiai Kiadó, Budapest, 1979. Használt, jó állapotú kötet, a külső papír védőborító kopott, szakadt.
30016.

3 000 HUF
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Budapest, 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex librissel. Használt, de nagyon jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
30017.

1 600 HUF
Baloghné Ábrányi Hedvig - Soós Ferenc: Százéves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-2001. Agrumentum Kiadó - Magyar Numizmatikai Társulat, 2001. Használt, jó állapotban.
30018.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Bázlik László György: Magyar Papírpénzek - Pengő és Forint 1926-1973. Budapest 1974. + Juhász Andor: Modern ezüstpénzek, emlékpénzek. Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1970. Használt állapotban, az egyik kötet gerince sérült.
30019.

2 000 HUF
Bertényi Iván: Új magyar címertan. II. kiadás. Maecenas Könyvek, Budapest, 1998. Használt, jó állapotban.
30020.

1 400 HUF
Szerk.: Dr. Besnyő Károly, Ruda Ilona: A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, Budapest,1966. Használt, jó állapotban, a külső védőborító több helyen szakadozott.
30021.

4 000 HUF
Érdy János: Erdély érmei. Magyar Mercurius kiadó, Budapest, 2010. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása, sorszámozott (734. példány), képatlasszal. Új állapotban
30022.

1 400 HUF
F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Akadémiai Kiadó, Budapest,1977. Magyar, angol, latin, és német nyelvű kötet, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval. Használt, nagyon jó állapotban, a papír védőborítón kis kopás.
30023.

3 000 HUF
Fux Kornél - Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. II. kiadás. Történelemszakköri Füzetek 14.,Tankönyvkiadó, Budapest,1987. Használt, jó állapotban.
30024.

2 000 HUF
Gedai István:Magyar uralkodók pénzeiken. Budapest, Zrínyi Kiadó, 1991.
30025.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF