https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 291

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fritz Mihály (1947-) 1991. Életünk Krisztus / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30874.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Életünk Krisztus / 1038. Augusztus 16. - 1991. Augusztus 16-20." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
3
Fritz Mihály (1947- ) 1991. II. János Pál pápa / Patrona Hungariae peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (4,51g/0,800/22mm) T:PP,1 Adamo BP36
30875.

Fritz Mihály (1947- ) 1991. "II. János Pál pápa / Patrona Hungariae" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (4,51g/0,800/22mm) T:PP,1 Adamo BP36

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947- ) / Fűz Veronika (1951-) 2000. Gr. Klebelsberg Kunó 1875-1932 - Róla a kövek beszélnek / MÉE Szeged - Emelni kell a magyar tömegek művelődési szintjét kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Adamo SG36
30876.

Fritz Mihály (1947- ) / Fűz Veronika (1951-) 2000. "Gr. Klebelsberg Kunó 1875-1932 - Róla a kövek beszélnek / MÉE Szeged - Emelni kell a magyar tömegek művelődési szintjét" kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Adamo SG36

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947-) 2006. Boldog Salkaházi Sára szociális testvér elhunyt 1944. december 27. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30877.

Fritz Mihály (1947-) 2006. "Boldog Salkaházi Sára szociális testvér elhunyt 1944. december 27." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Fritz Mihály (1947-) Szegedi Fogadalmi Templom 1879-1930 / Az új templomot...az 1879. évi árvíz emlékének megörökítésére fogadalmi templomul kívánjuk felépíteni kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph
30878.

Fritz Mihály (1947-) "Szegedi Fogadalmi Templom 1879-1930 / Az új templomot...az 1879. évi árvíz emlékének megörökítésére fogadalmi templomul kívánjuk felépíteni" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
6
Fritz Mihály (1947-) / Kalmár Márton (1946-) DN Én egész népemet fogom nem középiskolás szinten tanítani / Itt születtem én a Tisza partján kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis szennyeződés
30879.

Fritz Mihály (1947-) / Kalmár Márton (1946-) DN "Én egész népemet fogom nem középiskolás szinten tanítani / Itt születtem én a Tisza partján" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis szennyeződés

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
Fritz Mihály (1947-) DN Szeged Lakóterületi Pártmunkáért kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:1- patina
30880.

Fritz Mihály (1947-) DN "Szeged Lakóterületi Pártmunkáért" kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Füz Veronika (1951-) 2000. Az Ezredfordulóra 2000 / És az ige testté lett kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph
30881.

Füz Veronika (1951-) 2000. "Az Ezredfordulóra 2000 / És az ige testté lett" kétoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis ph

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny aranyozott Br plakett, előlapon Karácsonyi Géza - 1940 gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás
30882.

Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" aranyozott Br plakett, előlapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30883.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Györfi Sándor (1951-) 1988. Debreceni Református Kollégium 1538 - 1988 / CDL ANNI COLLEGII REFORMATORUM DEBRECENENSIS - ORANDO ET LABORANDO kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
30884.

Györfi Sándor (1951-) 1988. Debreceni Református Kollégium "1538 - 1988 / CDL ANNI COLLEGII REFORMATORUM DEBRECENENSIS - ORANDO ET LABORANDO" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Ispánki József (1906-1992) 1938. Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938 öntött Br emlékérem eredeti, viseltes díszdobozban (83mm) T:2- patina, ph. Hungary 1938. Entry of the Hungarian Troops to Upper Hungary cast Br commemorative medallion in case. Sign: József Ispánki (83mm) C:VF patina, edge error HP 1209.
30885.

Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" öntött Br emlékérem eredeti, viseltes díszdobozban (83mm) T:2- patina, ph. Hungary 1938. "Entry of the Hungarian Troops to Upper Hungary" cast Br commemorative medallion in case. Sign: József Ispánki (83mm) C:VF patina, edge error HP 1209.

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment