Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 291

30826.

2 000 HUF
5,15
5,26
Asszonyi Tamás (1942-) 1974. Evangélikus Teológiai Akadémia kétoldalas Br emlékplakett tokban (90mm) T:2 patina
30827.

9 000 HUF
23,20
23,68
Asszonyi Tamás (1942-) 1991. Derecske / NO VISTINE LOCVM POTIOREM RVRE BEATO kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30828.

Asszonyi Tamás (1942-) 1991. "Derecske / NO VISTINE LOCVM POTIOREM RVRE BEATO" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

1 400 HUF
3,61
3,68
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millenium kétoldalas Br emlékérem tájékoztatóval, bársony szütyőben (~52mm) T:1
30829.

9 000 HUF
23,20
23,68
30830.

1 000 HUF
2,58
2,63
Bartos Endre (1930-2006) DN Kohán Kohány György grafikust, festőművészt ábrázoló egyoldalas, öntött bronz plakett (107x115mm) T:2
30831.

3 000 HUF
7,73
7,89
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. József nádor ispán - Gróf Széchényi Ferencz - A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902 egyoldalas bronz plakett (75x50mm) T:1- patina HP 800.
30832.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "József nádor ispán - Gróf Széchényi Ferencz - A Magyar Nemzeti Múzeum 100 éves fennállásának emlékére 1802-1902" egyoldalas bronz plakett (75x50mm) T:1- patina HP 800.

12 000 HUF
30,93
31,58
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1920. Az Országos Rákosi Jenő-ünnep emlékére egyoldalas bronz emlékérem (65mm)T:1- patina, ph. / Hungary 1920. In memory of the national Jenő Rákosi holiday one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Ö. Beck (1873-1945) (65mm) C:AU patina, edge error HP.: 917.
30833.

3 000 HUF
7,73
7,89
Berán Lajos (1882-1943) 1911. Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911 kétoldalas bronz emlékérem, peremén SMB gyártói jelzéssel (70mm) T:1 kis patina HP 1139
30834.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (70mm) T:1 kis patina HP 1139

20 000 HUF
51,55
52,63
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Az érdem elismeréséül - A ,,Falu Országos Szövetség kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, ph, ü.
30835.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Az érdem elismeréséül - A ,,Falu" Országos Szövetség" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, ph, ü.

2 800 HUF
7,22
7,37
22
Berán Lajos (1882-1943) 1923. Ipolyi Arnold születésének 100. évfordulója emlékére / DEVS ET PATRIA kétoldalas bronz emlékérem, peremén 75 sorszámmal (70mm) T:1
30836.

Berán Lajos (1882-1943) 1923. "Ipolyi Arnold születésének 100. évfordulója emlékére / DEVS ET PATRIA" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "75" sorszámmal (70mm) T:1

12 000 HUF
30,93
31,58
27
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando kétoldalas bronz emlékérem (41mm) T:1
30837.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" kétoldalas bronz emlékérem (41mm) T:1

5 000 HUF
12,89
13,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.