https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 156

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bozó Gyula (1913-2004) 2003. FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat
31129.

Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
2
Bozó Gyula (1913-2004) 2003. FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina, fo.
31130.

Bozó Gyula (1913-2004) 2003. "FIDELITATE ET CARITATE - Batthyány-Strattmann László 1870-1931 / BEATIFICATIO MEDICI PAUPERUM" kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina, fo.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error
31131.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa" egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. "Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine" one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
E. Lakatos Aranka (1952-) 1996. Semmelweis I. 1818-1865 - Fauffer V. 1851-1934 / EAGO XI. Kongresszusa Budapest angol nyelvű bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (60mm) T:1-
31132.

E. Lakatos Aranka (1952-) 1996. "Semmelweis I. 1818-1865 - Fauffer V. 1851-1934 / EAGO XI. Kongresszusa Budapest" angol nyelvű bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (60mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
E. Lakatos Aranka (1952-) 1998. 80 éves az orvosképzés / Universitas Scientiarum Medicarum Debreceniensis (Debreceni Orvostudományi Egyetem) kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph
31133.

E. Lakatos Aranka (1952-) 1998. "80 éves az orvosképzés / Universitas Scientiarum Medicarum Debreceniensis (Debreceni Orvostudományi Egyetem)" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 ph

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése - Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970 kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, ph
31134.

E. Lakatos Aranka (1952-) 2000. "Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság 50. Nagygyűlése - Debrecen / Udránszky László 1862-1914 - Jendrassik Lóránd 1896-1970" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis patina, ph

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
2
E. Lakatos Aranka (1952-) DN Kenézy Gyula Megyei Kórház, Debrecen -Traumatológiai Osztály angol nyelvű, kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina
31135.

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Kenézy Gyula Megyei Kórház, Debrecen -Traumatológiai Osztály" angol nyelvű, kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
E. Lakatos Aranka (1952-) 75 éves a Magyar Gyermekorvosok Társasága kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis karc
31136.

E. Lakatos Aranka (1952-) "75 éves a Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis karc

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
E. Lakatos Aranka (1952-) DN Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc
31137.

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. 15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1941. In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
31138.

Edvi Illés György (1911-1991) 1941. "15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1941. "In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Edvi Illés György (1911-1949) 1948. Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-
31139.

Edvi Illés György (1911-1949) 1948. "Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947-) 1975. Röntgen / Pro Radiologia Hungarica kétoldalas, öntött bronz emlékérem (122mm) T:1- / Hungary 1975. Röntgen / Pro Radiologia Hungarica double-sided cast bronze commemorative medallion (122mm) C:AU
31140.

Fritz Mihály (1947-) 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (122mm) T:1- / Hungary 1975. "Röntgen / Pro Radiologia Hungarica" double-sided cast bronze commemorative medallion (122mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment