https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 156

Auction is over! Item soon called at the auction hall
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte Sóstó Gyógyfürdő, Magyar Műlencse Implantációs Társaság, Zirc stb. T:1-2
31261.

10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Sóstó Gyógyfürdő, Magyar Műlencse Implantációs Társaság, Zirc" stb. T:1-2

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
1
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte Richter Gedeon Rt, Balatonfüred Clean Steel Konferencia, MTTKSZ Országos Bajnokság 1990, Pécs stb. T:1-2-
31262.

10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Richter Gedeon Rt, Balatonfüred Clean Steel Konferencia, MTTKSZ Országos Bajnokság 1990, Pécs" stb. T:1-2-

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte 100 éves a botanikai szakosztály, Dermatológiai Symp 1988, Munkás Testedző Egyesület stb. T:1-2-
31263.

10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "100 éves a botanikai szakosztály, Dermatológiai Symp 1988, Munkás Testedző Egyesület" stb. T:1-2-

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
Amerikai Egyesült Államok 2001. Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001 kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén The Franklin Mint gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. 50th anniversary of the UCLAs school of medicine 1951-2001 two-sided Br medallion in worn case, with The Franklin Mint makers mark on the edge (76mm) C:UNC
31264.

Amerikai Egyesült Államok 2001. "Az UCLA (Kaliforniai Egyetem) orvosképzésének 50. évfordulója 1951-2001" kétoldalas Br emlékérem kopottas dísztokban, peremén "The Franklin Mint" gyártói jelzéssel (76mm) T:1 USA 2001. "50th anniversary of the UCLA's school of medicine 1951-2001" two-sided Br medallion in worn case, with "The Franklin Mint" maker's mark on the edge (76mm) C:UNC

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Belgium DN Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942 kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942 two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina
31265.

Belgium DN "Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND "Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Franciaország 1913. Claude Bernard - fiziológus kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2,2- ph, karc /  France 1913. Claude Bernard - physiologist two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:XF,VF edge error, scratches
31266.

Franciaország 1913. "Claude Bernard - fiziológus" kétoldalas Al plakett. Szign.:A. Borrel (110x80mm) T:2,2- ph, karc / France 1913. "Claude Bernard - physiologist" two-sided Al plaque. Sign.:A.Borrel (110x80mm) C:XF,VF edge error, scratches

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Lengyelország DN Orvosi Akadémia, Lengyelország kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2 patina Poland ND Medical Academy, Poland two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:XF patina
31267.

Lengyelország DN "Orvosi Akadémia, Lengyelország" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2 patina Poland ND "Medical Academy, Poland" two-sided bronze commemorative medallion (70mm) C:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Nagy Britannia 1971. Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem Medallic Art Company gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists two-sided marked bronze commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina
31268.

Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
NDK 1980. Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt kétoldalas kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (48mm) T:1- pár ceruzás vonás GDR 1980. Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt two-sided ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (48mm) C:AU a few pencil mark
31269.

NDK 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" kétoldalas kerámia érem a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" gyártói jelzésével (48mm) T:1- pár ceruzás vonás GDR 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" two-sided ceramic medal with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (48mm) C:AU a few pencil mark

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
NSZK 1979. Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. Mildred Scheel / German Cancer Aid two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch
31270.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Németország 1982. Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze) two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina
31271.

Németország 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért" német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze)" two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Olaszország 1975. Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év kétoldalas bronz emlékérem Mon Art Internaz - Firenze kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975 two-sided bronze commemorative medallion in Mon Art Internaz - Firenze blue felt case (60mm) C:AU patina
31272.

Olaszország 1975. "Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év" kétoldalas bronz emlékérem "Mon Art Internaz - Firenze" kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. "Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975" two-sided bronze commemorative medallion in "Mon Art Internaz - Firenze" blue felt case (60mm) C:AU patina

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
3

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment