Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 156

Asszonyi Tamás (1942-) DN Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért kétoldalas bronz emlékérem (77mm) T:1- patina, kis ph /  Hungary ND János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, small edge error
31117.

3 000 HUF
7,73
7,89
Ács József (1931-) 1987. 20 éves a szolnoki MÁV Kórház egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- karc
31118.

Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki MÁV Kórház" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- karc

2 000 HUF
5,15
5,26
31119.

1 000 HUF
2,58
2,63
31120.

3 400 HUF
8,76
8,95
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Dr. Lőw Sámuel belgyógyász 80. születésnapjára egyoldalas bronz emlékplakett (100x67mm) T:1- patina / Hungary 1926. For the 80th birthday of Dr. Samwell Loew one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (100x67mm) C:AU patina HP.: 1293.
31121.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Dr. Lőw Sámuel belgyógyász 80. születésnapjára" egyoldalas bronz emlékplakett (100x67mm) T:1- patina / Hungary 1926. "For the 80th birthday of Dr. Samwell Loew" one-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (100x67mm) C:AU patina HP.: 1293.

10 000 HUF
25,77
26,32
31122.

1 000 HUF
2,58
2,63
31123.

1 000 HUF
2,58
2,63
Bognár György (1944-) 1991. Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / 86. Versammlung der Anatomischen Gesellschaft (Az Anatómiai Társaság 86. gyűlése) Szeged 1991 kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés
31124.

Bognár György (1944-) 1991. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / 86. Versammlung der Anatomischen Gesellschaft (Az Anatómiai Társaság 86. gyűlése) Szeged 1991" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés

1 200 HUF
3,09
3,16
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980. kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary 1980. Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980. double-sided, cast bronze commemorative medallion (99mm) C:AU
31125.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980." kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary 1980. "Magyar Imrének hálás tanítványai 1980 / Budapesti I. Belklinika 1934 - 1980." double-sided, cast bronze commemorative medallion (99mm) C:AU

7 500 HUF
19,33
19,74
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest) ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:1-
31126.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:1-

1 400 HUF
3,61
3,68
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest) bronz emlékérem (60mm) T:1-
31127.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" bronz emlékérem (60mm) T:1-

1 400 HUF
3,61
3,68
Borsos Miklós (1906-1990) DN Balogh Károly 1895-1973 egyoldalas, öntött bronz plakett (84mm) T:1-
31128.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Balogh Károly 1895-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett (84mm) T:1-

5 000 HUF
12,89
13,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.