Books: Travelling, Local History

Number of items: 146

Vargha Károly: A délkeleti Zselic. Tájföldrajzi, településtörténeti és magyar-német összehasonlító népzenei kutatások. Csurgó, 1941, Új Somogy Nyomda (Csurgói könyvtár 17.). Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
15024.

2 000 HUF
Eperjesy Kálmán: A Maros szabályozása Makónál 1754-ben. Csanádvármegyei Könyvtár. 8. Makó,1927,Gaál László-ny., 22 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, kissé foltos borítóval, két lapszéli jelöléssel.
15025.

1 800 HUF
Königsegg Lajos: Szoliman Ben-Darja. Az afrikai magyar gyarmat regénye. Magyar Írások. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen sérülésnyommal, a borítón kis kopásnyomokkal.
15026.

1 600 HUF
Bánkúti Gábor: 40000 Kilométer Szibériában. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
15027.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bene Zoltán-Kovács Lászlóné-Mednyánszky Miklós: Város a Vár alatt. A budavári barlangrendszer története. Bp., 1998, Budavári Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
15028.

1 200 HUF
14
C. Matthiesen: Fünf Tage in Kopenhagen. Die Stadt der schönen Türme. Hrsg. vom Verein zur Hebung de Fremdenverkehrs in Kopenhagen. Altona-Ottensen, Chr. Adolf, 64 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés,sérült, foltos borítóval.
15029.

1 400 HUF
Zoltán József: A barokk Pest-Buda élete. Ünnepségek, szórakozások, szokások. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott papírborítóval. Megjelent 1000 példányban.
15030.

3 000 HUF
Nagy Imre (szerk.): Szentes. Bp., Magyar Festmények Monográfiája Kiadóhivatala. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15031.

3 000 HUF
15032.

3 000 HUF
Pocta Fülöp: Nehány spongia a Pécsi vagy Mecsek-hegység dogger-rétegeiből. Bp., 1886., M. Kir. Földtani Intézet, (Franklin-ny.), 2+105-115+1 p.+ 2 t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzéssel.
15033.

2 000 HUF
Testore Celesztin: Emberevők között. Missziós regény. Ifjuságunk Könyvei 2. Bp., 1948, A Szív. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15034.

Testore Celesztin: Emberevők között. Missziós regény. Ifjuságunk Könyvei 2. Bp., 1948, "A Szív." Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

2 400 HUF
Nicos Papahatzis: Mycenae - Epidaurus Tiryns - Nauplion. Heraion of Argos-Argos-Asine-Lerna-Troezen. Athens, 1978, Clio Editions. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15035.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF