Books: Technics

Number of items: 19

Hevesi Gyula - Roth Imre: Az automobil és kezelése. A modern technika könyvtára 1. Bp., 1912, Politzer Zsigmond és Fia. Első kiadás! Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel, ábrákkal, kihajtható táblákkal, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
17214.

6 000 HUF
15,46
15,79
Kaltenbach Henrik: A sportrepülő könyve. Az előszót Czirmay Zoltán főfelügyelő, a haderőn kívüli motoros repülő előképzés vezetője írta. A könyv orvosi része Lehoczky Béla, M. Kir. orvos-százados munkája.. Kassa, 1942.,Wiko Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, Második kiadás, Újrakötött félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával. DEDIKÁLT példány!
17215.

4 000 HUF
10,31
10,53
Zsuppán István: A magyar autó. Bp., é.n., Zrínyi. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, sérült kötéssel, néhány ceruzás jelöléssel.
17216.

2 000 HUF
5,15
5,26
Ozorai Gyula - Fazekas Sándor: Jelentés a csehszlovákiai kő- és kavicsbányákban 1953. szeptember 7. és 27. között lefolytatott tanulmányútról. Bp., 1953, É. M. 12. Kő- és Kavicsipari Igazgatóság, 88+5 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, kihajtható mellékletekkel. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
17217.

3 000 HUF
7,73
7,89
Moór Jenő, Nágay Béla: A nőiruhaszabászat. Bp, 1922, Fráter és Társa Könyvnyomdája. 240p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, foltos lapokkal.
17218.

3 000 HUF
7,73
7,89
17219.

5 000 HUF
12,89
13,16
17220.

3 000 HUF
7,73
7,89
1913 Calderoni Mű és Tanszervállalat Rt. Fényképészeti készülékek és eszközök árjegyzéke. Bp., 1913, Franklin, 180 p. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, néhány lapon lapszéli sérüléssel, foltos lapokkal. + 1927 Satrap fotó-kézikönyv. Berlin-Spindlersfeld, 1927, Cheminsche Frabrik auf Actien. Kiadói papírkötés,
17221.

1 200 HUF
3,09
3,16
16
17222.

2 400 HUF
6,19
6,32
17223.

1 200 HUF
3,09
3,16
Balogh József: Villamos csengettyük és házi telefonok. Bp., 1913., nyn., 182 p. Stencilezéssel sokszorosított. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, borítóval.
17224.

1 200 HUF
3,09
3,16
1960 MIA Diesel használati utasítás. Prés- és Kovácsoltárugyár Budapest. Készítette: Balázs György. Bp., 1960, Préko, 33 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. Megjelent 2000 példányban.
17225.

1 200 HUF
3,09
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.