Books: Tales Number of items: 18
2694883
17316
430
Books: Tales
Other collectibles
Altay Margit: Némy. Regény fiatal leányok számára. Bp., [1930], Pallas, 149 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
1 400 HUF
2762190
17317
430
Books: Tales
Other collectibles
Vegyes mesekönyv tétel, 2 db:
Gazdag Erzsi: Honnan jöttél télapó? Kovács Péter rajzaival. Bp., 1976, Móra. Kihajtható, leporelló szerű mesekönyv. Kiadó kemény-kötés, kissé kopott borítóval.;
Tarbay Ede: Séta az állatkertben. Bp., 1963, Móra. Kihajtható, leporelló szerű mesekönyv. Kiadó kemény-kötés, kopott borítóval.;
2 000 HUF
2764141
17318
430
Books: Tales
Other collectibles
V. Kubasta: A csizmás kandúr. Prága, 1963, Artia. Térbeli mesekönyv. Félvászon-kötés, sérült gerinccel és borítóval, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
2 400 HUF
2764153
17319
430
Books: Tales
Other collectibles
V. Kubasta: Hófehérke. Prága, 1961, Artia. Térbeli mesekönyv. Félvászon-kötés, sérült és foltos borítóval, borítón tulajdonosi névbejegyzéssel, első térbeli rész sérült, kissé foltos lapokkal.
2 400 HUF
2585527
17320
430
Books: Tales
Other collectibles
1 000 HUF
2638588
17321
430
Books: Tales
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035