Books: Tales

Number of items: 18

17304.

6 000 HUF
15,46
15,79
V. Szevasztyjanov: Utazás a világűrbe. Ford.: Feleki Ingrid. Bp., 1978, Malis-Móra. Kihajtható, térbeli illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
17305.

6 000 HUF
15,46
15,79
17306.

4 800 HUF
12,37
12,63
Jack London: Joe és Kid. Regény az ifjúság számára. Bp., 1924, Légrády, 126 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17307.

1 800 HUF
4,64
4,74
Busch, Wilhelm: Max und Moritz. Eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München, é.n., Braun und Schneider, 56 p. Német nyelven. Utólag kézzel kiszínezett illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
17308.

2 000 HUF
5,15
5,26
A harmatban fogant hajadon. Szlovák fantasztikus mesék. Vál.: Mária Kosová-Kolecányi. Ford.: Körtvélyessy Klára. Az utószót és a mesemondók elemzését Mária Kosová-Kolecányi és Katarina Kosová. A megjegyzéseket a mesékhez és az AaTH típusszámok jegyzékét Dagmar Klimová-Rychová állította össze. Peter Bohun illusztrációival. Népek meséi. Bp.,1988,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17309.

1 600 HUF
4,21
Stan Sakai: Usagi Yojimbo. 13. köt.: Szürke árnyak. [Bp.], 2014, Vad Virágok Könyvműhely. Manga képregény. Kiadói papírkötésben.
17310.

1 200 HUF
3,09
3,16
Walt Disney: Hófehérke az Elvarázsolt Rengetegben. Feldolg. Jim Razzi. Ford.: Köteles Gyöngyi. Válasz kalandot magadnak. Bp., 1990., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17311.

1 200 HUF
3,09
3,16
17312.

2 000 HUF
5,15
5,26
S. Bell - Dunlop: Narnia titkai A-tól Z-ig. 2007, Gold Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17313.

1 000 HUF
2,58
2,63
17314.

1 000 HUF
2,58
2,63
17315.

900 HUF
2,32
2,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.