Books: Religion

Number of items: 30

Szent Biblia, az-az Istennek o és ujj testamentomában foglaltatott egész szent irás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Mellyet e formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Ujj testamentom, az-az a mi urunk Jesus Krisztusnak ujj szövetsége. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Mellyet e formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven soltari. A frantzia nótáknak és verseknek mójdokra, magyar versekre fordittattak és rendeltettek Szentzi Molnar Albert által. Mellyeket e formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. [Egy kötetben]. Ultrajektom [Utrecht], 1794, Altheer János, 736 p.+(2)+240 p.+92+(4) p. Viseltes egészvászon-kötésben, hiányokkal, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzésekkel, Somorjai Protestáns Önképző Kör 1901 bélyegzőkkel.
17248.

Szent Biblia, az-az Istennek o és ujj testamentomában foglaltatott egész szent irás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Mellyet e' formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Ujj testamentom, az-az a' mi urunk Jesus Krisztusnak ujj szövetsége. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Mellyet e' formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. + Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'soltari. A frantzia nótáknak és verseknek mójdokra, magyar versekre fordittattak és rendeltettek Szentzi Molnar Albert által. Mellyeket e' formában leg-elöször ki-nyomtattatott P[ethe] F[erenc]. [Egy kötetben]. Ultrajektom [Utrecht], 1794, Altheer János, 736 p.+(2)+240 p.+92+(4) p. Viseltes egészvászon-kötésben, hiányokkal, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzésekkel, "Somorjai Protestáns Önképző Kör 1901" bélyegzőkkel.

9 000 HUF
24,32
26,47
22
Martin Wigandt: Tribunalis Confessariorum et Ordinandorum. Viennae, 1746., Typografia Balleoniana 590 p. Modern kartonált papírkötésben
17249.

5 500 HUF
14,86
16,18
17250.

7 000 HUF
18,92
20,59
17251.

5 000 HUF
A katolikus hittérítés története I-II. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., 1937, Franklin, 516+563 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
17252.

3 600 HUF
9,73
10,59
Jáki Szaniszló 3 db könyve: A tudomány megváltója. Bp., 1990, Ecclesia. Kiadói papírkötés, tollas és ceruzás jelölésekkel. + A papi cölibátus teológiája. Bp., 1998, Agapé-Ecclesia. Kiadói papírkötés. + Isten és a kozmológusok. Bp., 1992, Ecclesia. Kiadói papírkötés.
17253.

3 000 HUF
14
Kádár Lajos: A nagykanizsai református egyház története. Nagykanizsa, 1931, Gutenberg-Nyomda. Kiadói papírkötés, kötés a gerincnél elvált, egyébként jó állapotban.
17254.

3 000 HUF
Keletéri: Fonyó Pál: Módszertani hitelemzések. A Rom. Kath. Népiskolák III. osztálya számára. Baja,1881, szerzői, 480 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, belső kötéstáblán régi címkével, címlapon intézményi bélyegzővel, borító hátulja kissé foltos, kissé sérült előzéklappal, néhány kevés kissé foltos lappal.
17255.

3 400 HUF
9,19
10,00
17259.

3 000 HUF
Lengyel imakönyv + 7 pecsétes könyv
17260.

1 000 HUF
Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp.,é.n. [cca 1947-1950], Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17261.

1 600 HUF
Cahtrein Győző: A Darwinismus erkölcstana. Spencer H. erkölcstanának bírálata. Temesvár, 1888, nyomatott a Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón. 194 p. Aranyozott egészvászon kötésben, volt könyvtári példány.
17262.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF