Number of items: 252

Szabó Lőrinc-Szalay Lajos: Tizenkét vers - Tizenkét rajz. Bp.,1943,Singer és Wolfner, (Hungária Nyomda Rt., 65+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérüölt papír védőborítóban. Számozás nélküli (1000/.) példány. A szerző, Szabó Lőrinc (1900-1957), és a művész, Szalay Lajos (1909-1995) autográf ALÁÍRÁSÁVAL
17322.

11 000 HUF
28,35
28,95
9
Ljudmila Ulickaja 5 műve:  Elsők és utolsók. Válogatott elbeszélések.; Imágó. Regény.;  A mi urunk népe.;  Örökbecsű limlom.;  Odaadó hívetek, Surik.; Ford: Goretity József. Bp.,2007-20132,Magvető. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban, jó állapotban.
17323.

8 000 HUF
20,62
21,05
Takáts Gyula: Helyettük szóljál. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, saját kézzel írt képeslappal, jó állapotban.
17324.

6 000 HUF
15,46
15,79
20
Nagyváradi Horváth Janka: A régi Erdély. Bp., 1908., Athenaeum, 4+299 p. Átkötött korabeli félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
17325.

6 000 HUF
15,46
15,79
10
Magyar-portugál szótár. Nyelvtan, beszélgetések. Függelék: A mai brazil élet. Összeáll.: Molnár Gábor. Bp., 1948, Dr. Vajna és Bokor, 189+(3) p. Kiadói papírkötés, a borító és az utolsó lap kissé sérült.
17326.

4 000 HUF
10,31
10,53
17327.

6 000 HUF
15,46
15,79
17328.

6 000 HUF
15,46
15,79
17329.

3 600 HUF
9,28
9,47
Parti Nagy Lajos: Grafitnesz. Bp., 2003. Magvető. ALÁÍRT példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval
17330.

8 000 HUF
20,62
21,05
[Vojdisek József] Egy hazafi: Toldalék-észrevételek gróf Széchenyi István Hitel czímű munkájához. - - tól. Pest, 1831, Wigand Otto,61+3 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, két hiányzó lappal (55/56., 57/58.), a hátsó borító részben levált.
17331.

5 000 HUF
12,89
13,16
Mátyás Flórián: A magyar nyelv finnítési törekvések ellenében. Pécs, 1857, Lyceum, XVII+1+19-67 p. Papírkötésben, a hátsó borítón kis hiánnyal, foxing foltokkal. Felvágatlan példány! Ritka!
17332.

5 000 HUF
12,89
13,16
May Károly: Winnetou I-III. Köt. Ford.: Faragó László, Turóczi József. Mühlbeck K(ároly) rajzaival. Bp.,[1924],Hajnal, 215;127;142+1 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, javított gerinccel, a borítón kopásnyomokkal.
17333.

4 200 HUF
10,82
11,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.